PRACA - księgowa

środa, 3.3.2021 11:29 1345

Biuro Rachunkowe zatrudni osobę na stanowisko:

Księgowa

(Praca na samodzielnym stanowisku )

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  •     Samodzielne księgowanie faktur
  •     Prowadzenie KPiR, rejestru VAT, ewidencji przychodów
  •     Wyliczenie podatku dochodowego PIT i podatku VAT
  •     Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  •     Wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów księgowych/wyciągów bankowych/ raportów kasowych
  •     Segregacja i archiwizacja dokumentów
  •     Sporządzanie deklaracji podatkowych
  •     Rozliczanie deklaracji rocznych
  •     Bieżące wsparcie zespołu w sprawnej obsłudze klientów biura

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy, dokładność, rzetelność
  • Znajomość przepisów Prawa Podatkowego
  • Znajomość programu Rachmistrz GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •         Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres janik@biurorj.pl , kontakt osobisty ul. Nowowiejska 22a/2, Dzierżoniów tel. 512 225 156

Prosimy o dopisanie klauzuli: Udzielam zgody Administratorowi Danych – Biuro Rachunkowe Robert Janik (ul. Nowowiejska 22a/2, 58-200 Dzierżoniów) na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.