PRACA - kontroler jakości, elektryk

wtorek, 28.6.2022 13:41 1453

PRACA – KONTROLER JAKOŚCI, ELEKTRYK

DIOTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie ul. Świdnicka 38 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku – kontroler jakości, elektryk

Opis stanowiska pracy:

- kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych przy użyciu suwmiarki,
- sporządzanie raportów pomiarowych,
- wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji elektrycznej,
- wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
- doświadczenia na podobnych stanowiskach,
- dobrej organizacji  pracy,
- uprawnienia SEP.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- wynagrodzenie płacone w terminie.

CV prosimy przesyłać na adres office@diotech.com.pl  lub osobiście pod adres Spółki ul. Świdnicka 38 Dzierżoniów I piętro.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego przez firmę DIOTECH Sp. z o.o.  z siedzibą w Dzierżoniowie oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników firmy DIOTECH Sp. z o.o.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.