PRACA - Konstruktor / Technolog

piątek, 11.6.2021 13:39 2078

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. w Bielawie poszukuje

Konstruktora / Technologa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie opraw okularowych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wymogami klienta
  • Współpraca ze zleceniodawcami oraz produkcją
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Praca w projektach od fazy konceptu do produkcji seryjnej

Wymagania:

  • Biegła znajomość rysunku technicznego CAD 2D i 3D, programu Proengineer
  • Znajomość technologii cięcia laserowego
  • Praca na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
  • Kartę multisport

CV proszę wysyłać mailowo na adres: kadry@liwlewant.pl

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Liw Lewant Sp. z o.o. , ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa Pani/Pana danych osobowych w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym."

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu kadry@liwlewant.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.