PRACA - konstruktor/ technolog, ślusarz/spawacz

piątek, 15.2.2019 16:07 1264

Poszukujemy osób na stanowisko:

                                                           KONSTRUKTOR-TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

–                    projektowanie maszyn i urządzeń,
–                    sporządzanie i weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej,
–                    przygotowywanie rysunków wykonawczych,
–                    rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji projektu.

Wymagania:

–                    wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub kierunki pokrewne (mile widziani absolwenci),
–                    biegła znajomość rysunku technicznego,
–                    umiejętność projektowania w programie Solid Edge,
–                    kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

–                    stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
–                    niezbędne narzędzia pracy,
–                    przyjazną atmosferę,
–                    wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

ŚLUSARZ-SPAWACZ

–                    spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z powierzoną dokumentacją,
–                    montaż elementów wg rysunku technicznego,
–                    wykonywanie prac ślusarskich,
–                    obróbka elementów metalowych.

Wymagania:

–                    doświadczenie na stanowisku,
–                    umiejętność spawania,
–                    umiejętność czytania rysunku technicznego,
–                    samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

–                    wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@stalux.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”