PRACA - Kierowca międzynarodowy kat.B

piątek, 9.4.2021 16:32 1409

Opis stanowiska

Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Praca odbywa się na samochodach dostawczych z zabudową sypialnianą o ładowności 13/14 europalet w systemie od min. 12 dni w trasie.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra orientacja w terenie,
  • Znajomość dokumentacji CMR,
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,
  • posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej umowa zlecenie
  • wysoka kultura osobista
  • dobre umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność, staranność, dokładność, odpowiedzialność. znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia ADR. mile widziane doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie podstawowym,

Obowiązki

  • rozładunek/załadunek towaru i dostarczenie do klienta,
  • dbałość o właściwy załadunek towaru i dbałość o przewożony towar, jazda według wcześniej wyznaczonej trasy,
  • dbanie o stan techniczny samochodu,
  • wypisywanie dokumentów transportowych,

Oferujemy

  • bardzo korzystne warunki finansowe (zarobki 210 netto za dzień pracy),
  • długoterminową umowę z rzetelną firmą spedycyjną,
  • opieka spedycji 24/7 – przesyłamy mapki gogle z całą trasą, podajemy współrzędne załadunków i rozładunków oraz współrzędne stacji po trasie,
  • opiekę działu planowania transportu,
  • możliwość dalszego rozwoju firmy.
  • atrakcyjne zarobki

CV proszę wysłać mail’em na adres mifbig@o2.pl

Kontakt telefoniczny (+48) 600 608 609, 570 609 660, 570 609 690

Z wybranymi kandydatami będziemy umawiać się indywidualnie