PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 30 listopada 2020

Andrzeja, Maury

PRACA - Inżynier produkcji / optymalizacji procesu

poniedziałek, 16.11.2020 14:00 , odsłony: 871
kategorie artykułu:

Inżynier produkcji / optymalizacji procesu

PRACA w Dzierżoniowie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •          Ciągły rozwój i poprawa organizacji oraz metod pracy.
  •          Szukanie nowych rozwiązań, które mają na celu poprawę funkcjonowania firmy
  •          Optymalizacja procesów produkcyjnych
  •          Standaryzacja pracy
  •          Usprawnianie przepływu materiału od początku procesu aż do finalnego produktu
  •          Prowadzenie działań Kaizen, Lean.
  •          Organizacja warsztatów optymalizacyjnych
  •          Wykonywanie obserwacji i pomiarów procesów produkcyjnych
  •          Uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu usprawnień
  •          Przeprowadzanie audytów i analiz uzyskanych wyników
  •          Koordynacja programu sugestii pracowniczych

WYMAGANIA:

  •          Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji lub pokrewne)
  •          Wiedza praktyczna z zakresu Lean Manufacturing oraz znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji – warunek konieczny,
  •          Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice – w szczególności Excel i PowerPoint
  •          Umiejętność analitycznego myślenia
  •          Umiejętność pracy w zespole
  •          Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność i asertywność)
  •          Zaangażowanie, sumienność, dokładność, innowacyjność
  •          Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

FIRMA OFERUJE:

  •          praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  •          zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  •          atrakcyjne zarobki,
  •          pakiety socjalne
  •          Karta sportowa

         Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

         Na adres email : rekrutacjja2020@gmail.com

         Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami!

wtorek, 28.4.2015 13:33
sobota, 1.9.2018 14:25
poniedziałek, 23.11.2020 16:08
piątek, 20.11.2020 08:56
piątek, 12.2.2016 22:24
poniedziałek, 24.8.2020 09:09
sobota, 9.5.2020 12:12
wtorek, 20.10.2020 16:08
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
środa, 11.5.2016 10:11
piątek, 30.1.2015 22:45
sobota, 7.1.2017 13:54
poniedziałek, 5.1.2015 13:08
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
Studio Językowe Status
Katrin salon kosmetyczny
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Autorejestrowanie
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE