PRACA - insektor ds. kontroli jakości

piątek, 15.3.2019 15:52 1868

ZATRUDNIMY NA STANOWISKU

INSPEKTOR DS. KONTROLI JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości produktu
  • Raportowanie wszelkich niezgodności występujących w procesie produkcji
  • Reagowanie na problemy jakościowe pojawiające się w procesie produkcyjnym
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową, tworzenie dokumentacji jakościowej, analiz oraz raportów

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na jakość i produktywność własnej pracy
  • Umiejętność reagowania na problemy jakościowe występujące w trakcie procesu produkcji
  • Samodzielność
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Umiejętność komunikacji w j. angielskim

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca na pełny etat na umowę o pracę

ADRES FIRMY

MCNS Polyurethanes Europe sp. z o.o.

Strefowa 16, Dzierżoniów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Oferty proszę przesyłać na adres : praca@mcnskc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.