PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 20 października 2020

Ireny, Kleopatry

PRACA - handlowiec- sprzedawca

wtorek, 29.9.2020 08:58 , odsłony: 2941

Salon Narzędzi  PH „IF” przy  ul. Batalionów Chłopskich 19 w Dzierżoniowie poszukuje kandydatek lub kandydatów na stanowisko:    Sprzedawcy

Zakres obowiązków:

-         Bieżąca obsługa klientów polegająca na doradztwie i sprzedaży narzędzi,
-         Pozyskiwanie oraz nawiązywanie długotrwałych pozytywnych relacji z klientami,
-         Sporządzanie ofert handlowych,
-         Przygotowywanie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
-         Dbanie o ekspozycję i stanowisko pracy,
-         Przyjmowanie i wykładanie towaru,
-         Realizacja planów sprzedażowych,
-         Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od Kandydatek / -ów oczekujemy:

-         Wykształcenia minimum średniego,
-         Wysokiej motywacji i zaangażowania w pracę,
-         Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
-         Umiejętności pracy w grupie,
-         Wysokiej kultury osobistej,
-         Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
-         Prawo jazdy kat. B,
-         Samodzielności i systematyczności w działaniu,
-         Doskonałych umiejętności interpersonalnych,
-         Gotowości na doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,
-         Rzetelności, sumienności i odpowiedzialności,
-         Chęci do podjęcia długotrwałej współpracy.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku ani wiedzy technicznej, aczkolwiek będą one dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-         Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,
-         Pracę w stabilnych warunkach,
-         Wynagrodzenie miesięczne plus premie uzależnione od zaangażowania i pracowitości,
-         Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
-         Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
-         Szkolenia z zakresu wiedzy o produktach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do 16.10.2020 na adres e-mail dzierzoniow@phif.pl  oraz zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Przedsiębiorstwo Handlowe „IF” z siedzibą w Świdnicy, ul. Kościelna 22 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Dane podaję dobrowolnie. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „IF” z siedzibą w Świdnicy, ul. Kościelna 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz poprawiania ich oraz prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Dane podawane są dobrowolnie.
W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel. 530 420 079  lub dzierzoniow@phif.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

wtorek, 28.4.2015 13:33
dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
poniedziałek, 19.10.2020 20:02
piątek, 16.10.2020 14:00
środa, 26.8.2020 09:18
poniedziałek, 12.10.2020 13:40
poniedziałek, 12.10.2020 11:15
piątek, 12.2.2016 22:24
piątek, 9.10.2020 14:45
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 8.10.2020 10:32
wtorek, 6.10.2020 16:29
poniedziałek, 5.10.2020 11:10
piątek, 2.10.2020 13:11
środa, 23.9.2020 09:08
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
środa, 11.5.2016 10:11
piątek, 30.1.2015 22:45
sobota, 7.1.2017 13:54
sobota, 1.9.2018 14:25
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK