PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

PRACA - handlowiec/ sprzedawca

piątek, 5.4.2019 16:20 , odsłony: 2430

Salon Narzędzi  PH „IF” przy  ul. Batalionów  Chłopskich 19 w Dzierżoniowie poszukuje kandydatek lub kandydatów na stanowisko:    Sprzedawcy

Zakres obowiązków:

-         Bieżąca obsługa klientów polegająca na doradztwie i sprzedaży narzędzi,
-         Pozyskiwanie oraz nawiązywanie długotrwałych pozytywnych relacji z Klientami,
-         Sporządzanie ofert handlowych,
-         Przygotowywanie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
-         Dbanie o ekspozycję i stanowisko pracy,
-         Przyjmowanie i wykładanie towaru,
-         Realizacja planów sprzedażowych,
-         Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od Kandydatek / -ów oczekujemy:

-         Wykształcenia minimum średniego,
-         Wysokiej motywacja i zaangażowania w pracę,
-         Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
-         Umiejętności pracy w grupie,
-         Wysokiej kultury osobistej,
-         Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
-         Samodzielności i systematyczności w działaniu,
-         Doskonałych umiejętności interpersonalnych,
-         Gotowości na doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,
-         Rzetelności, sumienności i odpowiedzialności,
-         Chęci do podjęcia długotrwałej współpracy.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku ani wiedzy technicznej, aczkolwiek będą one dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-         Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,
-         Pracę w stabilnych warunkach,
-         Wynagrodzenie miesięczne plus premie uzależnione od zaangażowania i pracowitości,
-         Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
-         Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
-         Szkolenia z zakresu wiedzy o produktach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do 15.04.2019

na adres e-mail dzierzoniow@phif.pl  oraz zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Przedsiębiorstwo Handlowe „IF” z siedzibą w Świdnicy, ul. Kościelna 22 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Dane podaję dobrowolnie. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „IF” z siedzibą w Świdnicy, ul. Kościelna 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz poprawiania ich oraz prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Dane podawane są dobrowolnie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

wtorek, 28.4.2015 13:33
wtorek, 23.4.2019 09:24
piątek, 19.4.2019 15:26
środa, 17.4.2019 14:56
piątek, 12.5.2017 11:09
czwartek, 13.12.2018 08:44
piątek, 6.4.2018 16:30
niedziela, 14.4.2019 01:56
piątek, 12.4.2019 09:36
środa, 10.4.2019 13:01
wtorek, 9.4.2019 11:38
poniedziałek, 8.4.2019 14:04
piątek, 29.3.2019 19:27
wtorek, 2.4.2019 08:58
piątek, 29.3.2019 19:18
poniedziałek, 25.3.2019 09:39
wtorek, 19.3.2019 12:11
środa, 23.1.2019 12:34
Restauracja Teatralna
www.kasprowiczauto.pl
Radiotaxi BIS
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Sprzęt rehabilitacyjny
tanie laptopy poleasingowe