PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 20 września 2021

Filipiny, Eustachego

PRACA - Główna Księgowa / Główny Księgowy

piątek, 30.7.2021 14:16 , odsłony: 966

MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. producent wyrobów poliuretanowych

zatrudni na stanowisko

 Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Dzierżoniów, ul. Strefowa 16

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z ustawą o rachunkowości
  • Nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Współpraca z audytorami i urzędem skarbowym
  • Sporządzanie okresowych oraz rocznych sprawozdań finansowych w oparciu o ustawę o rachunkowości
  • Prowadzenie raportów wg wewnętrznych standardów
  • Obsługa procesu płatności
  • Monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego
  • Zarządzanie działem księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość, inne branżowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość zasad księgowości oraz przepisów podatkowych
  • Znajomość systemu SAP (będzie dużym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności programem Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna)
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz wysokie kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów oraz rzetelność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w kursach i szkoleniach
  • Opiekę medyczną i fundusz socjalny
  • Dostęp do szkoleń i możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Stabilizację zawodową w rozwijającej się firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, praca od PON do PT w godz. 8:00 – 16:00

Aplikacje (CV + list motywacyjny) proszę przesyłać na adres: praca@mcnskc.pl

Proszę o dopisanie do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez spółkę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

wtorek, 28.4.2015 13:33
poniedziałek, 31.5.2021 11:07
poniedziałek, 31.5.2021 11:13
poniedziałek, 31.5.2021 14:12
poniedziałek, 31.5.2021 14:17
poniedziałek, 31.5.2021 11:00
czwartek, 16.9.2021 10:35
piątek, 12.2.2016 22:24
poniedziałek, 6.9.2021 10:55
czwartek, 2.9.2021 10:02
sobota, 1.9.2018 14:25
czwartek, 19.8.2021 21:04
czwartek, 11.3.2021 10:39
czwartek, 29.7.2021 12:17
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
wtorek, 13.7.2021 13:35
czwartek, 1.7.2021 22:09
środa, 13.1.2021 10:33
sobota, 9.5.2020 12:12
czwartek, 6.8.2020 11:11
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Autorejestrowanie
Sprzęt rehabilitacyjny
Sushi Dzierżoniów