PRACA: Full Stack Developer

czwartek, 7.12.2023 15:26 2124

Firma ROBOKAT: Innowacje w zarządzaniu informacją produktową!

Dołącz do naszego zespołu ekspertów, gdzie pracujemy nad rozwojem i wdrażaniem systemów PIM,
które są kluczowe dla dużych serwisów produktowych online i platform e-commerce.

Stanowisko: Full Stack Developer

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i programowanie aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP
  • Kodowanie warstwy frontendowej aplikacji webowych
  • Kreatywne myślenie i identyfikowanie nowych możliwości technologicznych
  • Rozwiązywanie problemów – nasi klienci nam za to płacą!

Co Cię wyróżni:

  • Znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych (RWD)
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z zagranicznymi partnerami
  • Plus za znajomość Symfony lub Angular – jeśli znasz, to świetnie!

Oferujemy:

  • Praca zdalna lub hybrydowa – Ty decydujesz!
  • Wynagrodzenie, które doceni Twoje umiejętności i zaangażowanie
  • Elastyczny grafik, który pozwoli Ci pogodzić pracę ze studiami lub innymi pasjami
  • Współpracę z międzynarodowymi liderami w branży PIM – rozwijaj się z najlepszymi!
  • Przyjazną atmosferę – u nas dobrze się pracuje!

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV, które opowie nam Twoją historię
  • Dowody Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Podpisane klauzule zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wymagane dokumenty proszę wysyłać na adres e-mail praca@robokat.pl.
Chcesz dowiedzieć się więcej, czym się zajmujemy, odwiedź naszą stronę: www.robokat.pl.