PRACA - frezer CNC

środa, 30.11.2022 11:53 1558

PRACA – FREZER CNC

DIOTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie ul. Świdnicka 38 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku – szlifierz.

Opis stanowiska pracy:

- praca na stanowisku frezer CNC,
- stanowisko wymaga umiejętności samodzielnego programowania frezarki 3-osiowej,
- praca dwuzmianowa

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętności samodzielnego programowania frezarek CNC, planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania,
- bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,
- zdolności manualnych, sumienności – autokontrola wykonanych detali,
- dobrej organizacji  pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- wynagrodzenie płacone w terminie

CV prosimy przesyłać na adres office@diotech.com.pl  lub osobiście pod adres Spółki ul. Świdnicka 38 Dzierżoniów I piętro.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego przez firmę DIOTECH Sp. z o.o.  z siedzibą w Dzierżoniowie oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników firmy DIOTECH Sp. z o.o.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.