PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 27 października 2020

Iwony, Sabiny

PRACA - FIZJOTERAPETUTA

piątek, 25.9.2020 11:34 , odsłony: 674

Marconi Medica to jedna z największych i najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie. Specjalizujemy się w rehabilitacji, opiece długoterminowej osób starszych, usługach fizjoterapeutycznych, opiekuńczych i pielęgniarskich.

W związku z dynamicznym rozwojem usług w zakresie fizjoterapii domowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY

(praca stała lub dodatkowa wg indywidualnych uzgodnień)

Kontakt telefoniczny:  885 108 850

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@marconimedica.pl

z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. " Administratorami danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „MARCONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica, „MARKONI USŁUGI - JERZY MARKIEWICZ”, ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica oraz „MARKONI” Sp. z o.o., ul. Wrocławska 50, 58-100 Świdnica.

Oferujemy:

-  konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w ramach umowy o pracę od 3.280,00 zł do 5.840,00 zł brutto oraz dodatkowe benefity, w tym karty medyczne i / lub rehabilitacyjne, ubezpieczenia grupowe,

- w przypadku pracy dodatkowej, dla osób prowadzących działalność lub posiadających inne zatrudnienie - wynagrodzenie 38,00 zł brutto za godzinę,

- samochód służbowy,

- służbowy telefon,

- kompletnie wyposażone stanowisko pracy w przenośny sprzęt do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych,

-  elastyczny system czasu pracy,

-  stabilną pracę - elastyczną formę zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia, w tym umowę o pracę na czas nieokreślony,

- wysoki poziom samodzielności,

-  możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane:

-  aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

- dyplom mgr fizjoterapii,

- doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuty minimum 3 lata (mile widziane),

-  prawo jazdy kategorii B,

-  doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego (mile widziane).

Zakres obowiązków:

-  przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego wstępnego i końcowego w domu pacjenta z wykorzystaniem testów rekomendowanych przez KIF, w celu określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz jej efektów,

- wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego w domu pacjenta,

- prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta zgodnie z rekomendacjami KIF.

wtorek, 28.4.2015 13:33
poniedziałek, 26.10.2020 09:05
piątek, 12.2.2016 22:24
wtorek, 20.10.2020 13:25
poniedziałek, 12.10.2020 13:40
poniedziałek, 5.10.2020 11:10
wtorek, 20.10.2020 16:08
poniedziałek, 19.10.2020 20:02
piątek, 16.10.2020 14:00
środa, 26.8.2020 09:18
piątek, 29.5.2020 11:53
czwartek, 8.10.2020 10:32
wtorek, 6.10.2020 16:29
piątek, 2.10.2020 13:11
czwartek, 13.8.2020 15:58
czwartek, 6.8.2020 11:11
wtorek, 21.7.2020 09:07
środa, 11.5.2016 10:11
piątek, 30.1.2015 22:45
sobota, 7.1.2017 13:54
sobota, 1.9.2018 14:25
poniedziałek, 5.1.2015 13:08
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
Sprzęt rehabilitacyjny
Mati Autogaz