PRACA - Energetyk

poniedziałek, 22.8.2022 15:49 1341

energia logo szare to2O nas

Energia Komunalna Sp. z o.o. jest spółką kapitałową w skład której wchodzą gminy Powiatu Dzierżoniowskiego. Obszarem działalności Spółki jest szeroko rozumiana aktywność na polu energetyki, w szczególności w kierunku propagowania i realizowania przedsięwzięć w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów i pyłów do atmosfery.

Więcej informacji o Energia Komunalna Sp. z o. o. można znaleźć na stronie https://energia-komunalna.pl/

 Do naszej Spółki zlokalizowanej na terenie Dzierżoniowa poszukujemy osoby chętnej do pracy na następującym stanowisku:

Energetyk

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie danych o stanie zużycia energii w obiektach.
  • Weryfikacja projektów instalacji, opracowań z zakresu energetyki, audytów efektywności energetycznej, itp.
  • Analiza możliwości wykorzystania OZE.
  • Prowadzenie projektów związanych z OZE, ograniczeniem emisji i efektywnością energetyczną.
  • Analiza umów dotyczących obrotu energią.
  • Współpraca z przedsiębiorstwami energetycznymi.
  • Sporządzanie dokumentów planistycznych gmin pod kątem energetycznym (plany i programy dotyczące energetyki i szeroko rozumianej tematyki ochrony środowiska).
  • Optymalizacja umów, mocy zamówionych i konsumpcji energii w obiektach i oświetleniu ulicznym.
  • Działalności informacyjna promocyjna i doradcza w obszarze działalności spółki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne I stopnia (kierunek energetyka lub pokrewne).
  • Mile widziane doświadczenia w pracy w branży energetycznej.
  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń energetycznych.
  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu.
  • Znajomości programów pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętności pracy w zespole i organizacji czasu pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (ew. zlecenie).
  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Więcej szczegółów kliknij  TUTAJ>>>

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

na adres: biuro@energia-komunalna.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.