PRACA - elektromechanik, stażysta w dziale UR

poniedziałek, 18.3.2019 11:51 907

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Dzierżoniowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Obecnie oszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół Działu Utrzymania ruchu na stanowiskach:

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

(nr ref.: ST/DZ/2019-staż)

Główne zadania:

  • współpraca przy tworzeniu instrukcji obsługi maszyn,
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • inicjowanie i wdrażanie pomysłów w celu redukcji strat wynikających z awarii maszyn i urządzeń,
  • współudział w bieżących zadaniach,
  • wspieranie pracy zespołów projektowych,
  • aktywna współpraca z innymi działami (m. in Jakość, BHP, Produkcja),

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane ukończone studia – Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria produkcji, Automatyka, Robotyka lub pokrewne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość automatyki,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Zznajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)

Elektromechanik

(nr ref.: EL/DZ/2019)

  • nadzór i bieżący serwis parku maszynowego,
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn,
  • zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu),
  • instalacja urządzeń elektrycznych oraz realizacja i rozliczanie zleceń interwencyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego,
  • posiadanie aktualnych uprawnienie SEP E1 do 1kV,
  • mile widziane znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki i automatyki (sterowniki PLC)

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, wysokiej komunikatywności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy na stanowisku,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań w dziale Utrzymania Ruchu,
  • pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref.): rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

-  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

-  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej, przy ul. Piekarskiej 77, Oddział Dzierżoniów, ul. Pieszycka 2, dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

-  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej, przy ul. Piekarskiej 77, Oddział Dzierżoniów, ul. Pieszycka 2, w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.