PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

PRACA - DOMINO Regionalny Kierownik Sprzedaży

czwartek, 29.11.2018 11:49 , odsłony: 1658
kategorie artykułu:

Firma DOMINO POLSKA  poszukuje:

REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
Dział: Płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek.

Obszar działania: woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie.

W naszej firmie ważniejsze od doświadczenia i wykształcenia jest ambicja, chęć rozwoju oraz identyfikacja pracownika z firmą, jej misją i celami. Jeśli jesteś gotowy na ciężką, ale bardzo rozwojową pracę w młodym i ambitnym zespole i sam chcesz kreować swoją przyszłość zawodową, poprzez dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku - DOŁĄCZ DO NAS!

Główne zadania:
- aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy,
- rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
- możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon,

- odpowiedzialność za rozwój marki na obszarze 1/3 terytorium kraju.
- system opieki zdrowotnej – PZU opieka medyczna.

Nasze oczekiwania:

Zaangażowanie oraz samodzielność i kreatywność w pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych (cv i list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: sekretariat@domino.pl.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych jest DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Rzeźnicza 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

wtorek, 28.4.2015 13:33
dzisiaj, 1 godz temu
środa, 20.2.2019 13:59
środa, 20.2.2019 12:52
wtorek, 19.2.2019 13:50
wtorek, 19.2.2019 10:37
wtorek, 19.2.2019 12:12
poniedziałek, 18.2.2019 10:18
poniedziałek, 18.2.2019 09:44
poniedziałek, 18.2.2019 08:47
piątek, 6.4.2018 16:30
piątek, 15.2.2019 12:34
piątek, 15.2.2019 11:26
piątek, 15.2.2019 10:22
czwartek, 14.2.2019 11:38
czwartek, 14.2.2019 08:43
środa, 13.2.2019 15:52
środa, 13.2.2019 13:03
środa, 23.1.2019 12:34
środa, 13.2.2019 11:03
poniedziałek, 11.2.2019 12:12
sobota, 9.2.2019 11:25
piątek, 8.2.2019 16:24
środa, 6.2.2019 11:50
Studio Językowe Status