PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 18 grudnia 2018

Gracjana, Bogusława

PRACA - DOMINO Regionalny Kierownik Sprzedaży

czwartek, 29.11.2018 11:49 , odsłony: 1567
kategorie artykułu:

Firma DOMINO POLSKA  poszukuje:

REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
Dział: Płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek.

Obszar działania: woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie.

W naszej firmie ważniejsze od doświadczenia i wykształcenia jest ambicja, chęć rozwoju oraz identyfikacja pracownika z firmą, jej misją i celami. Jeśli jesteś gotowy na ciężką, ale bardzo rozwojową pracę w młodym i ambitnym zespole i sam chcesz kreować swoją przyszłość zawodową, poprzez dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku - DOŁĄCZ DO NAS!

Główne zadania:
- aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy,
- rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
- możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon,

- odpowiedzialność za rozwój marki na obszarze 1/3 terytorium kraju.
- system opieki zdrowotnej – PZU opieka medyczna.

Nasze oczekiwania:

Zaangażowanie oraz samodzielność i kreatywność w pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych (cv i list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: sekretariat@domino.pl.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych jest DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Rzeźnicza 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

czwartek, 6.12.2018 11:16
czwartek, 13.12.2018 08:44
wtorek, 20.11.2018 12:37
poniedziałek, 10.12.2018 19:05
czwartek, 6.12.2018 10:22
piątek, 6.4.2018 16:30
piątek, 7.12.2018 15:22
piątek, 23.11.2018 14:30
piątek, 17.8.2018 13:57
sobota, 1.9.2018 14:25
środa, 14.2.2018 10:06
wtorek, 23.10.2018 00:00
wtorek, 2.10.2018 16:00
sobota, 7.1.2017 13:54
piątek, 12.5.2017 11:09
piątek, 9.9.2016 20:30
poniedziałek, 18.6.2018 14:34
poniedziałek, 5.1.2015 12:42
poniedziałek, 23.10.2017 18:17
środa, 11.5.2016 10:11
piątek, 30.1.2015 22:45
Radiotaxi BIS
Praca na GoWork
Impress kurs ta?ca
Autorejestrowanie