Poznajcie kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Osipowicza ,,Wszyscy Razem’’

piątek, 1.3.2024 09:39 3596

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Niemcza! Przedstawiam Wam swoją drużynę kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców ANDRZEJA OSIPOWICZA ,,Wszyscy Razem’’. Mam nadzieję, że ,,Wszyscy Razem’’ spełnimy oczekiwania naszych mieszkańców.

Edyta Mielnik  wykształcenie wyższe, mieszkanka Podlesia

Od wielu lat działam  społecznie w organizacjach pożytku publicznego . Jestem  Przewodniczącą   Koła Gospodyń Wiejskich Podlesie - Ruszkowice , jedną  z współorganizatorek  Nocy Świętojańskiej w Podlesiu oraz  Dożynek Wiejskich, także przewodniczącą Rady Sołeckiej. Aktywnie wspieram Niepubliczną  Szkołę w Przerzeczynie Zdroju gdzie  jestem przewodniczącą Rady Rodziców oraz parafię w Przerzeczynie Zdroju .

Prywatnie szczęśliwa mama i żona, która uwielbia pracę w ogrodzie i dobre książki.

Miłosz Wrzesiński rocznik 1974, wykształcenie wyższe.

Interesuję się poezją , filozofią i historią.  W mijającej kadencji byłem  przedstawiciel  Gminy Niemcza w ZGPD 7.Działaam w  dwóch lokalnych stowarzyszeniach. Jako Radny Gminy Niemcza chciałbym  zająć się ożywieniem atmosfery społeczno – kulturalnej miasta. Wierzę,  że  prawdziwy kapitał to człowiek.

Dorota Serwińska  rodowita niemczanka, 52 lata.

Tu się urodziłam, tu mieszkam, tu założyłam rodzinę. Gmina Niemcza jest w moim sercu. Zawsze  jestem chętna do pomocy i współpracy . Uwielbiam podróże.

Paweł Rożek  lat 39

Jestem radnym w obecnej radzie  oraz mężem i ojcem. Jako młody człowiek lubię aktywne spędzać czas wolny . Interesuje się bartnictwem i piłką nożną.

Karol Bagiński ma 37 lat.

Od urodzenia mieszkam w Wilkowie Wielkim. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci.

Stanisław Pelc rodowity niemczanin.

Przez wiele lat związany byłem z kulturą i sportem. Moją  pasją  jest  siłownia,  piłka  nożna i podróże. Uważam, ze Niemcza ma w sobie wielki potencjał poprzez różnorodność jej mieszkańców.

Michał Kaczorowski

Od 45 lat mieszkam w Przerzeczynie Zdroju ,gdzie prowadzę własna działalność gospodarczą.  Jestem szczęśliwym mężem Justyny oraz tatą  dwóch synów Jakuba i Karola. Aktywnie wspieram wszystkie organizacje działające na terenie naszej wsi. Aktualnie jestem przewodniczącym Rady Sołeckiej .

Krzysztof Nowak  lat 44

Od urodzenia mieszkam w  gminie Niemcza. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem nastoletniego syna. Interesuje się oraz wspieram sport w naszej gminie.

Andrzej Osipowicz  49 lat wykształcenie wyższe.

Od urodzenia mieszkaniec Niemczy, samorządowiec, działacz społeczny. Zainteresowania polityka , historia, informatyka.

Jacek Draczyńki  lat 66.

Mam wyższe wykształcenie, jestem emerytem. Do Niemczy sprowadziłem się w 2020 r. Niemcza i jej okolice są wyjątkowym miejscem. Chciałbym przywrócić estetykę oraz podnieść jej atrakcyjność dla mieszkańców oraz przejezdnych.

Kazimierz Żyła

Jestem emerytem. Byłem nauczycielem ślusarstwa i spawalnictwa w szkole w Niemczy. Działałem przez cztery kadencje w Dolnośląskiej Izbie Rolniczej Powiatu Dzierżoniowskiego.

Alicja Borodajko mam 53 lata

Mieszkam w Niemczy od 36 lat. Drugą kadencję jestem radną , a praca w handlu pozwala mi poznawać problemy i potrzeby mieszkańców naszej gminy. Bliskie mi są  także  sprawy osób starszych.

Paweł Zapotoczny

Jestem aktywnym działaczem społecznym uważam, że razem możemy więcej. Od 14 lat prowadzę Spółdzielnię Mieszkaniową w Nowej Wsi Niemczańskiej jako jej prezes,  co daje mi  możliwość rozmowy z mieszkańcami i reagowania na ich potrzeby. Zawodowo pracuję w transporcie.  Prywatnie mąż Moniki oraz tata Aleksandry i Kamila. Moją pasja jest sport.

 

 

Materiał sfinansowany ze środków KWW Andrzeja Osipowicza "Wszyscy Razem"