komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 7 czerwca 2020

Roberta, Wieslawa

Powtórka z matematyki przed maturą – bezpłatne zajęcia online

czwartek, 9.4.2020 17:30 , komentarze: 0 , odsłony: 384
kategorie artykułu:

Na zajęcia online z matematyki, które poprowadzi znany korepetytor i youtuber Stefan Perszka zaprasza maturzystów Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. Zajęcia odbędą się w formule transmisji na żywo w sobotę 18 kwietnia br. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Wychodząc naprzeciw sytuacji w jakiej znajdują się tegoroczni maturzyści Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na zajęcia online z matematyki, podczas których zostanie przypomniany i omówiony zakres wiedzy niezbędny do zdania egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym.

Zajęcia odbędą się w formie transmisji wideo na żywo, na kanale YouTube „Zrozumieć matematykę” prowadzonym przez popularnego korepetytora Stefana Perszkę, który od 4 lat przygotowuje uczniów do egzaminów maturalnych. Termin zajęć to 18 kwietnia br., uczestnicy powinni zarezerwować sobie czas w godz. 10:00-14:00, transmisja potrwa ok. 4 godziny.

Zagadnienia matematyczne, które zostaną omówione na przykładach to: liczby rzeczywiste, wyrażenia algebraiczne, równania i nierówności, funkcje, ciągi, trygonometria, planimetria, geometria analityczna, stereometria, statystyka oraz kombinatoryka i prawdopodobieństwo.

Ponadto prowadzący udzieli porad jak efektywnie uczyć się matematyki i z jakich źródeł warto korzystać oraz na co zwrócić uwagę na maturze i jak czytać polecenia zadań, aby prawidłowo je zrozumieć i rozwiązać. Omówione zostaną również najbardziej popularne, schematyczne rodzaje zadań i na żywo rozwiązywane będą zadania z oficjalnych arkuszy CKE z lat 2015-2019.

- Serdecznie zapraszamy na powtórkę z matematyki wszystkich maturzystów. Chociaż z powodu pandemii tegoroczne egzaminy maturalne zostały przełożone, prawdopodobnie na czerwiec, to w końcu się odbędą a wówczas trzeba być do nich dobrze przygotowanym. Z dodatkowego czasu i okazji do nauki zdecydowanie warto skorzystać. Mamy nadzieję, że jako uczelnia będziemy mogli w tym chociaż trochę pomóc. Od prawie miesiąca studia w WSB we Wrocławiu odbywają się online, forma ta pozwala studentom uczyć się, również do egzaminów, dlatego jestem przekonany, że doskonale sprawdzi się jako powtórka przed egzaminem maturalnym – mówi dr hab. Radosław Kamiński, prof. WSB Dziekan Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

W połowie marca odbyły się podobne zajęcia w formule powtórki przed maturą z języka polskiego. Poprowadziła je znana blogerka Iza Kasperek, która od ponad 5 lat na swoim kanale YouTube „Wiedza z Wami” pokazuje, jak w skuteczny sposób przyswoić sobie wiedzę potrzebną do zdania egzaminu maturalnego. Organizatorem obu powtórek jest grupa Wyższych Szkół Bankowych a zajęcia adresowane są do maturzystów z całej Polski. Dużym zainteresowaniem cieszą się na Dolnym Śląsku - w powtórce z języka polskiego uczestniczyło ok. 800 osób z Wrocławia i okolic.

Aby wziąć udział w powtórce z matematyki wystarczy zapisać się przez formularz online na stronie www uczelni:
https://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/online-darmowa-powtorka-przed-matura-z-matematyki.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 5.6.2020 13:56
2
piątek, 5.6.2020 13:53
1
piątek, 5.6.2020 13:34
2
czwartek, 4.6.2020 13:19
15
czwartek, 4.6.2020 13:17
7
środa, 3.6.2020 11:00
1
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca