Powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny w Dzierżoniowie

czwartek, 27.10.2022 00:00 14899

W odpowiedzi na coraz wyższe oczekiwania mieszkańców co do funkcjonalności i estetyki oferty mieszkaniowej, w Dzierżoniowie, przy ul. Korczaka powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny.

Inwestorem jest dzierżoniowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, instytucja budująca od lat na terenie dzierżoniowskich osiedli, doświadczona i sprawdzona w branży. 

Głównym atutem inwestycji jest dobra lokalizacja – blisko parku, szkoły i kościoła, dobrze skomunikowana z drogami wyjazdowymi w kierunku Wrocławia i Świdnicy.

Do marca 2024 roku powstanie tam 39 komfortowych i rozkładowych mieszkań, o powierzchni od 33m2 (duże kawalerki z balkonem) do 78m2 (mieszkania cztero i trzypokojowe, w pełni rozkładowe, wyposażone w dwa balkony). Cena już od 6.680 zł za m2.

Budynek będzie posiadał garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi, a każde z miejsc wyposażone będzie w komórkę lokatorską. Dodatkowy atut to winda, która będzie obsługiwać wszystkie kondygnacje, w tym również halę garażową.

Inwestor postawił nie tylko na funkcjonalność, ale także na jakość, powierzając zadanie wybudowania bloku sprawdzonemu wykonawcy – firmie budowlanej JASKÓLSCY – posiadającemu ponad trzydziestoletnie doświadczenie, realizującemu wiele innych prestiżowych inwestycji. Postawiono na wysoki standard wykończenia - miniwęzły, okna pięciokomorowe, trzyszybowe, drzwi antywłamaniowe, tarasy i balkony wykończone płytkami bezspoinowymi. Z dużych, przestronnych tarasów rozciągać się będzie widok na park.

W dzisiejszych czasach nie można zapomnieć o argumentach finansowych, dlatego inwestor zadbał o zaoferowanie elastycznego modelu spłaty mieszkania oraz zaoferowanie najtańszego źródła ciepła z ciepłowni.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zapraszamy na stronę internetową Spółdzielni Mieszkaniowej www.smdzierzoniow.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat mieszkań. Zapraszamy również do wizyty osobistej w siedzibie Spółdzielni lub do kontaktu telefonicznego z inspektorem ds. członkowsko-mieszkaniowych, tel. 74 880 20 38.

 
 
Rozmowa z Witoldem Jaskólskim, właścicielem firmy budowlanej JASKÓLSCY - Nie tylko o budownictwie i nowych blokach