Policja: Ostatnie w tym roku spotkanie "Senior online". Do zobaczenia 5 grudnia!

piątek, 2.12.2022 09:40 185 0

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Kolejne spotkanie zaplanowano na 5 grudnia. Do zobaczenia!

Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże, czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantem w dniu 5 grudnia 2022 roku w godzinach 9.00-9.30, w serwisie You Tube pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=H3spZ4s5aNw

nadkom. Marcin Ząbek
   KPP Dzierżoniów

Dodaj komentarz

Komentarze (0)