Piławianka rozgromiła Granit

czwartek, 7.6.2018 11:03 1932 4

Piławianie już kilkakrotnie potwierdzili, że są u siebie bardzo groźni. Nikt się jednak nie spodziewał takiej przewagi. W czwartek 31 maja znokautowali gości z Roztoki 8:0.

Po najlepszym pojedynku w rundzie wiosennej drużyna z Piławy Górnej odniosła spektakularne zwycięstwo w meczu z Granitem. Już do przerwy Piławianka prowadziła trzema bramkami. W drugiej połowie tylko dobiła bezradnych zawodników z Roztoki.

- To był kapitalny mecz całej drużyny.  Nie mieliśmy słabych punktów. Zadziwiał rozmach i szybkość akcji - komentuje prezes klubu Jarosław Machowski.

Łupem bramkowym podzielili się: Michał Sienicki (1:0, 5:0, 6:0, 8:0), Konrad Lechocki (2:0), Damian Więczek (3:0, 4:0), Łukasz Kucharek (7:0).

Wielkie gratulacje. Cel osiągnięty. Kolejny to walka o dziesiąte miejsce w tabeli.

Źródło: UM Piława Górna