Pieszyce: akcja „Podaj dalej – podaruj ciepło”

poniedziałek, 19.9.2022 08:30 388 0

W dobie, gdzie wszystko drożeje, a pogoda za oknem coraz bardziej płata nam figla Centrum Usług Społecznych w Pieszycach rusza z akcją „Podaj dalej – podaruj ciepło” edycja jesień/zima. Każda środa czerwca była do Państwa dyspozycji, zapraszaliśmy wtedy naszych mieszkańców, by mogli wybrać dla siebie i swoich bliskich odzież i obuwie, a także zabawki, czy potrzebne artykuły dla maluszków.

Tym razem w budynku CUS na korytarzach ustawione zostaną wieszaki, a na nich kurtki, płaszcze, kombinezony. Każda osoba bez skrępowania będzie mogła zabrać to, co się jej przyda.

Marzniesz? Weź sobie ubranie. Płaszcz, kurtkę, sweter, wszystko to, co jest na wieszaku. Akcja „Podaj dalej – podaruj ciepło” rusza już 28 września (środa). Zapraszamy naszych mieszkańców w każdą środę od godz. 10:00 do 12:00 i od 15:00 do 16:00. Na korytarzach Centrum Usług Społecznych w Pieszycach, ul. Kopernika 124 ustawione zostaną wieszaki, na których wisieć będą ciepłe ubrania w bardzo dobrym stanie. Akcja trwa aż do wyczerpania zgromadzonych ubrań.

CUS Pieszyce

Dodaj komentarz

Komentarze (0)