czwartek, 26 listopada 2020

Delfiny, Sylwestra

Paulina Martyka zdobywa brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski

niedziela, 25.10.2020 17:00 , komentarze: 1 , odsłony: 831

W dniach 24-25.10.2020 w Środzie Wielkopolskiej odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet. W zawodach rywalizowały zawodniczki w wieku 20-23 lat.

MULKS JUNIOR Dzierżoniów w zawodach reprezentowały – Anna Czerwińska 50kg, Natalia Kołosz 62 kg, Paulina Martyka 76kg.

Najlepiej zaprezentowała się Paulina Martyka, która wywalczyła brązowy medal w kat 76kg. V lokaty wywalczyły Anna Czerwińska 50kg oraz Natalia Kołosz 62kg,

W klasyfikacji klubowej MULKS JUNIOR Dzierżoniów uplasował się na 4 pozycji w Polsce zdobywajać 47pkt do systemu współzawodnictwa.

Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych podopiecznych. Świetnie walczyła Paulina, która wywalczyła swój drugi brązowy medal rangi Mistrzostw Polski w odstępie krótkiego czasu.

Nasze najbardziej doświadczone zawodniczki zakończyły już sezon startowy i czas na regenerację i treningi przygotowania motorycznego.

Podziękowania dla sponsorów Domino Dzierżoniów, Podłogi Twoich Marzeń, Festa Sport. Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.