czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty

Paulina Martyka zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek w Zapasach

poniedziałek, 12.10.2020 09:20 , komentarze: 0 , odsłony: 403

W dniach 10-11.10.2020 w hali Ośrodka Sportu i Rekracji w Dzierżoniowie odbyły się XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet. Po raz pierwszy w historii w Dzierżoniowie odbyła się zawody najwyższej rangi.

MULKS JUNIOR Dzierżoniów w zawodach reprezentowały – Anna Czerwińska 50kg, Natalia Kołosz 59kg, Marzena Martyka 59kg, Paulina Martyka 72kg oraz Aleksandra Wojtaszek 76kg.

Najlepiej zaprezentowała się Paulina Martyka, która wywalczyła brązowy medal w kat 72kg. V lokaty wywalczyły Anna Czerwińska 50kg, Natalia Kołosz 59kg, Marzena Martyka 62kg oraz Aleksandra Wojtaszek 76kg

W klasyfikacji klubowej MULKS JUNIOR Dzierżoniów uplasował się na 5 pozycji w Polsce.

Wielkie podziękowania dla władz samorządowych, że potrafiły w ciężkim czasie pomóc w organizacji tak wielkiej imprezy jaką są Mistrzostwa Polski Seniorek. Cieszę się z kolejnego medalu rangi Mistrzostw Polski dla dzierżoniowskiej zapaśniczki.

Podziekowania dla sponsorów Domino Dzierżoniów, Podłogi Twoich Marzeń, Festa Sport. Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Urzędu Marszałkowskiego województwa Dolnośląskiego.

Patronat medialny – TVP 3 Wrocław, Radio Wrocław, Doba.pl, Meloradio.

poniedziałek, 19.10.2020 11:08