Otworzył się Good Food - nowy lokal w Piławie Górnej [FOTO]

czwartek, 16.11.2023 08:37 11595

15 listopada br., w miejscu dawnej Pierogarni przy ulicy Piastowskiej 40, w Piławie Górnej (budynek MOK), otworzył się Good Food, mały lokal gastronomiczny oferujący pyszne domowe obiady.

 

Good Food to miejsce, które zaskakuje swoją gościnnością od pierwszych chwil. W dniu otwarcia , każdy klient witany był uśmiechem obsługi, pysznym ciasteczkiem i aromatyczną kawą.

 

Jednym z najważniejszych atutów Good Food są nie tylko smaczne, ale także przystępne cenowo zestawy obiadowe od 16 do 25 zł. Dodatkowo, każdego dnia możemy skorzystać z oferty dania dnia, obejmującego zupę i drugie danie, już za jedyne 22 zł. To sprawia, że Good Food staje się atrakcyjnym miejscem dla tych, którzy cenią smakowite jedzenie bez konieczności sięgania głęboko do portfela.

 

Warto podkreślić, że w Good Food stawiają na tradycyjne receptury i zawsze świeże składniki . To nie tylko miejsce dla smakoszy, ale także doskonała opcja na organizację różnego rodzaju imprez dla dzieci i uroczystości komunijnych. Przestrzeń lokalu oraz atmosfera sprzyjająca wspólnemu biesiadowaniu sprawiają, że Good Food może być idealnym miejscem na celebrowanie ważnych chwil w życiu.

 

Lokalizacja Good Food, w budynku MOK sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców Piławy Górnej i okolic. Otwarcie tego niewielkiego, ale pełnego smaku baru gastronomicznego, z pewnością wpisuje się w kulinarną mapę tego regionu.

 

 Więcej informacji na FB Good Food