Otwarcie SAUNY nad Jeziorem Bielawskim

poniedziałek, 12.12.2022 12:47 8396

Zapraszamy do zupełnie nowego miejsca spotkań nad Jeziorem Bielawskim – Sowiego Gniazda! Inauguracyjna grupowa sesja saunowa połączona ze wspólnym grillem i możliwością morsowania odbędzie się już w ten piątek - 16 grudnia. Saunę na prywatne seanse można zamawiać telefonicznie już od dziś.

Szczegóły i zapisy na seanse saunowe: TUTAJ

Jakie atrakcje czekają zimą w Sowim Gnieździe?

  1. Sauna - Podczas trzygodzinnego spotkania każda z osób będzie miała możliwość skorzystania z sauny. Sauna rozpalona będzie przez całą sesję, dlatego każdy zdecyduje jak długo chce z niej korzystać. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z sauną, zapoznamy z wytycznymi dotyczącymi poprawnego saunowania.
  1. Morsowanie - sauna znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Bielawskiego, do którego będzie można wejść przed lub po saunowaniu. Od strony Campingu Sudety zejście do jeziora jest bezpieczne i łagodne.
  1. Grill - w Sowim Gnieździe znajduje się zamykana i podgrzewana wiata grillowa, dzięki czemu w przyjemnej atmosferze można będzie zjeść kiełbaski, które przygotujemy na ognisku rozpalonym na zewnątrz. Dodatkowo dla każdego uczestnika spotkania do wyboru będą dwa napoje w cenie.
  1. Dodatkowe udogodnienia - w sąsiedztwie sauny i wiaty grillowej znajdują się sanitariaty z prysznicami, toaletami i przebieralnią, które zostaną udostępnione uczestnikom dla pełnego komfortu!

Lokalizacja

Sowie Gniazdo znajduje się bezpośrednio na terenie pola camperowego Campingu Sudety, można do niego dojechać samochodem po wjechaniu przez główną bramę Campingu. Na miejscu znajduje się parking.

Pinezka google: https://goo.gl/maps/3smsLnBsL5qZ48Dr9

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 793 651 257, sowiegniazdo@int.pl

Polub Sowie Gniazdo na FB i bądź na bieżąco: SOWIE GNIAZDO

Szczegóły i zapisy na seanse saunowe: TUTAJ

Sowie Gniazdo

To nowe, działające całorocznie miejsce spotkań nad Jeziorem Bielawskim. Zimą możesz przyjść na grupowe spotkanie saunowe połączone z biesiadą grillową i opcją morsowania lub wynająć saunę na seans prywatny.

Latem natomiast funkcjonować będzie tu beach bar z grillem, w którym znajdziecie pyszne lody, aromatyczną kawę, lokalne piwo oraz drinki i dania z grilla.

Do zobaczenia nad Jeziorem Bielawskim!