Otwarcie salonu luster i szkła firmy VENTI

piątek, 3.12.2021 00:00 6091

Firma VENTI – producent luster i szkła już 6 grudnia br. otwiera Salon Sprzedaży w Dzierżoniowie przy ulicy Świdnickiej 149. W salonie będzie można kupić gotowe lustra podświetlane, lustra tradycyjne bez podświetlenia i lustra w ramach, ale też szkło dekoracyjne i budowlane. Firma zajmuje się również obróbką szkła budowlanego, dekoracyjnego i realizuje zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu, łazienki, ale też w hotelach czy częściach wspólnych realizacji deweloperskich.

Firma VENTI rozpoczęła produkcję luster i szkła na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego w Tuszynie już w 2006 roku, a od niedawna kontynuuje produkcję i sprzedaż na terenie miasta Dzierżoniów. To właśnie tutaj powstają lustra inspirowane najnowszymi trendami. Ponad 15 lat działalności pozwoliło na dostosowanie firmy do zmiennych warunków panujących na rynku wnętrzarskim. Pasja i zaangażowanie sprawiły, że firma VENTI z sukcesem prowadzi sprzedaż luster i szkła na terenie całego kraju, jak i za granicą.

W nowo otwartym salonie sprzedaży w Dzierżoniowie przy ulicy Świdnickiej 149 każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Kryteria, które przyświecają właścicielom firmy VENTI w codziennej pracy to jakość, innowacyjność i estetyka - ich konsekwentne włączanie w strategię biznesową przedsiębiorstwa pozwoliło na stworzenie bogatej oferty produktów.

Działalność firmy VENTI to przede wszystkim produkcja luster z podświetleniem LED, luster tradycyjnych bez podświetlenia i luster w ramach, obróbka szkła budowlanego i dekoracyjnego, realizacje zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu, łazienki, jak i w hotelach.


 Już
od 6 grudnia do nowo otwartego salonu zapraszamy klientów indywidualnych, ale też architektów i projektantów wnętrz, meblarzy i stolarzy.

Salon otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Zapraszamy!

Pełną ofertę firmy znaleźć można również na stronie internetowej www.venti.net.pl