Ostatnie mieszkania w nowym budynku w Piławie Górnej

poniedziałek, 15.5.2023 15:34 9442

NOWOCZESNE MIESZKANIA W PIŁAWIE GÓRNEJ W REWELACYJNEJ CENIE 5000 zł/m2

Gotowe mieszkania oddane do użytkowania w pierwszym budynku można już obejrzeć po umówieniu telefonicznym z inżynierem budowy - tel. 505 452 017

Atrakcyjna lokalizacja, pięknie położony teren na wzniesieniu z widokiem na góry zapewniający ciszę i spokój, wprost idealna do wypoczynku z bardzo małą intensywnością zabudowy, a zarazem w bliskim położeniu od centrum Piławy Górnej.

W bliskiej odległości do dyspozycji mieszkańców znajduje się największy teren rekreacyjno-sportowy z zespołem boisk, siłownią plenerową, placami zabaw i skate – parkiem oraz nową halą widowiskowo – sportową przy szkole podstawowej.

To również bliska odległość do Żłobka Miejskiego, Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Miejskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki oraz Fili Spółdzielczego Domu Kultury co daje nieograniczoną możliwość dostępu do nauki, rozwoju, wypoczynku i relaksu dla dzieci i młodzieży.

Dobre i wygodne skomunikowanie infrastruktury drogowej z centrum Miasta oraz możliwość bliskiego bez potrzeby jazdy samochodem korzystania ze wszystkich najlepszych walorów Piławy Górnej. Warto dodać, iż właśnie została podpisana umowa na budowę obwodnicy Piławy Górnej która zapewni szybkie połączenie z Dzierżoniowem (realizacja do 2025 r.) W połączeniu z planowaną budową trasy S8 oraz bezpośredniego połączenia kolejowego z Dzierżoniowem i Wrocławiem czyni Piławę Górną bardzo dobrze skomunikowaną miejscowością z większymi aglomeracjami, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy, spokoju i bliskiego otoczenia gór. 

ul. Osiedlowa/Staszica

Termin oddania do użytkowania: LUTY 2024r.

Wysoki standard wykończenia: WINDY, GARAŻE, BALKONY, ZEWNĘTRZNY PARKING, PLAC ZABAW

Powierzchnia mieszkań 40-65 m2 szczegółowy układ mieszkań: nowe mieszkania w Piławie Górnej

Po zakupie mieszkania istnieje możliwość wprowadzania zmian lokatorskich w branżach budowlanej, sanitarnej i elektrycznej co pozwala na idealne dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb,

Wysoki standard wykończenia: tynki gipsowe na ścianach, gładzie gipsowe na sufitach, okna 5-komorowe 3-szybowe, drzwi antywłamaniowe, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania.

DWIE FORMY FINANSOWANIA MIESZKAŃ:

  1. MIESZKANIA KOMERCYJNE (własnościowe) w cenie 5000 zł/m2 brutto, elastyczna forma finansowania - przyszły nabywca decyduje jaką kwotę wpłaca z własnych środków, a na jaką zaciąga kredyt, Ponadto mogą zostać ustalone raty wkładu budowlanego i terminy ich wpłat dogodne dla Kupującego. 

  2. MIESZKANIA LOKATORSKIE (kredytowe) w cenie już od 45 tys. Oferta skierowana do odbiorców nie posiadających zdolności kredytowej. Kredyt zaciąga Spółdzielnia Mieszkaniowa. Przyszły nabywca w ramach wkładu własnego wpłaca 20% wartości mieszkania, pozostała część wartości mieszkania jest spłacana w miesięcznych ratach razem z czynszem przez okres 30 lat z możliwością wcześniejszego wykupu mieszkania na własność.

Szczegółowe informacje dostępne są pod telefonem 74-880-20-38 oraz na stronie internetowej - kliknij TUTAJ>>>

jaskolscy generalny wykonawca

Rozmowa z Witoldem Jaskólskim, właścicielem firmy budowlanej JASKÓLSCY - Nie tylko o budownictwie i nowych blokach 

Ogłoszenia