komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 19 stycznia 2019

Henryka, Mariusza

Odznaczenia dla pielęgniarek i położnych dzierżoniowskiego szpitala

poniedziałek, 14.5.2018 11:49 , odsłony: 6110
kategorie artykułu:

ODZNACZENIA ZAWODOWE DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH  

NZOZ SZPITLA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE SP. Z O.O. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej dnia 9 maja 2018 r. w sali balowej Zamku Książ w Wałbrzychu odbyła się wyjątkowa uroczystość wręczenia Odznaczeń zawodowych – „ZŁOTY CZEPEK” i „DIAMENTOWY CZEPEK” dla pielęgniarek i położnych miedzy innymi NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o.

„ZŁOTY CZEPEK” to odznaczenie przyznawane pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym, członkom samorządu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych za wzorową postawę zawodową i społeczną, upowszechnianie zasad etyki zawodowej, za współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego. Odznaczenie to nadawane jest osobom, które przepracowały w zawodzie co najmniej 6 lat i  może być nadawane tylko raz.

„DIAMENTOWY CZEPEK” to odznaczenie przyznawane pielęgniarkom, pielęgniarzom, członkom Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, którzy po 1 stycznia 2017 r. otrzymali Decyzję Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w sprawie ustalenia prawa do świadczenia emerytalnego. Odznaczenie to nadawane jest osobom, które przepracowały w zawodzie co najmniej 30 lat i również może być nadawane tylko raz.

Odznaczenia pielęgniarkom i położnym NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. nadane zostały przez Komisję Nominacyjną na podstawie pozytywnie zaopiniowanego wniosku i przyznane na mocy Uchwały przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych w Wałbrzychu.

Na wniosek Pielęgniarki Naczelnej NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. Pani Anny Jarowickiej-Baciejowskiej odznaczenie zawodowe „ZŁOTY CZEPEK” otrzymały: Pani Elżbieta Krawczyk pielęgniarka pracująca na Oddziale Internistycznym oraz Pani Beata Kęsik położna z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Odznaczenie zawodowe „DIAMENTOWY CZEPEK” otrzymały Pani Jolanta Urbańska – Oddział Internistyczny, Pani Regina Kossakowska – Dział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Pani Maria Greczek i Pani Krystyna Jakubowska - Oddział Chirurgiczny, a także Pani Krystyna Juranek, Pani Urszula Walczyna i Pani Jolanta Dziadek.

Zarząd NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. składa serdecznie gratulacje wszystkim odznaczonym Paniom. Jest nam niezmiernie miło, że tak wspaniałe osoby pracują na rzecz dobra pacjentów naszego szpitala. Cieszymy się, że pomimo wielu trudów tego zawodu nadal nie brakuje ludzi z pasją.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Dnia Położnych składamy wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym serdeczne życzenia wytrwałości i cierpliwości w niesieniu pomocy innym.

Tym samym serdecznie dziękujemy wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. za codzienny trud i zaangażowanie, za szczególną wrażliwość i empatię, za profesjonalizm, a przede wszystkim za często niedocenianą ale jakże potrzebną pracę na rzecz drugiego człowieka. 

Z poważaniem

Maciej Smolarz

Prezes Zarządu

NZOZ Szpitala Powiatowego

w Dzierżoniowie Sp. z o.o.

 

 

dzisiaj, 9 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
poniedziałek, 14.1.2019 22:20
5
niedziela, 13.1.2019 08:00
50
piątek, 11.1.2019 09:50
1
czwartek, 10.1.2019 09:40
środa, 9.1.2019 00:45
20
wtorek, 8.1.2019 09:45
3
poniedziałek, 7.1.2019 13:15
1
poniedziałek, 31.12.2018 10:08
3
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Yes Home
Yes Home
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Tomograf3D
Tomograf3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz