Boks Ciszewski na zawodach w Jastrzębiu-Zdrój

niedziela, 10.10.2021 17:45 990 1

9 października 2021r. w hali widowiskowo-sportowej Jastrzębiu-Zdrój odbył się IV Turniej Bokserski Dzieci i Młodzieży. Klub Boks Ciszewski reprezentowali Dawid Skalny w kategorii Junior 75 kg i Tobiasz Stanisławczyk Junior 71 kg.

Dawid Skalny podczas walki jak zwykle w swoim stylu doprowadził do dwukrotnego liczenia przeciwnika w pierwszej rundzie oraz ponownego w drugiej rundzie, ale przeciwnik okazał się niewygodny, twardy i wytrzymał do końca walki, która zakończyła się w regulaminowych trzech rundach.

Tobiasz Stanisławczyk w czasie pierwszej rundy boksował w odwrotnej pozycji i przebieg był dosyć spokojny walki. Od drugiej rundy przeciwnik mocno zaczął napierać do przodu i Tobiasz wrócił do klasycznej pozycji przyjmując twardy styl przeciwnika, który dążył do wojny ringowej. W trzecim starciu Tobiasz trafiał lewym sierpowym gdzie ciosy były bardzo wyraziste co w konsekwencji przypieczętowało jego zwycięstwo.

To kolejny świetny start podopiecznych Klubu Boks Ciszewski, który dzielnie reprezentuje nas na ringach w Polsce.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:
dobosz miejski
czwartek, 01.01.1970 01:00
Brawo Ciszewscy, po efektach widać dobra pracę trenerów. A przede wszystkim wielkie gratulacje dla zawodników. Tak trzymać !
dobosz miejski poniedziałek, 11.10.2021 06:08
Brawo Ciszewscy, po efektach widać dobra pracę trenerów. A przede wszystkim wielkie gratulacje dla zawodników. Tak trzymać !