komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Koronawirus - aktualna sytuacja w powiecie dzierżoniowskim

czwartek, 26.3.2020 10:30 , komentarze: 33 , odsłony: 7658
kategorie artykułu:

W powiecie dzierżoniowskim na dzień 26 marca (rano) jest jedna osoba zakażona koronawirusem. Dwie osoby są hospitalizowane, a 149 przebywa w kwarantannie domowej. Natomiast liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 42.

 
Dodajesz odpowiedź do
Kraj to nie rodzina, można sobie wybrać. Proponuje Włochy, Francję czy Hiszpanię tam robia więcej testów. Szerokiej drogi!

czwartek, 03.26 11:32 autor: xxl


Wasze komentarze

Dalej wierzycie rzadowi pis wszedzie na swiecie apeluja robcie testy a w polsce kicha po co robic testy wazne wybory malo chorych idz na wybory to jest haslo pis i kulawgo
piątek, 27.03.2020 07:59 autor: Ruda

żenada
czwartek, 26.03.2020 10:52 autor: Kokosz

19 testów w powiecie to absurdalna sytuacja .
A w/g Ministra Zdrowia wszyscy na kwarantannie muszą mieć testy.
Coś tu nie gra ....!!!!
czwartek, 26.03.2020 10:58 autor: Mieszkaniec

A tak to wygląda w Chinach - jak solidnie i mądrze to robią by zatrzymać zaraze. Daleko nam jeszcze do tego. W krótkich punktach co wprowadzili: 1- Program na telefony pokazujacy na jakim osiedlu wystapil chory i ilu 2- program generuje kod QR ktorym trzeba sie odbijac w kazdym miejscu, wysylajac do systemu lokacje i pokazujac z kim kontakt mial kazdy czlowiek, by w momencie zachorowania zrobic kwarantanne odpowiednim ludziom 3- wszystkie drzwi do budynkow, blokow, sklepow itd otwarte i zablokowane by nikt nie musial ich co chwila otwierac zostawiajac na nich ewentualna chorobe 4- Kazda winda - dezynfekowana 3 razy dziennie 5- ulice i chodniki caly czas mokre - od dezynfekcji 6- zrezygnowanie z biletow drukowanych w srodkach komunikacji, tylko poprzez telefon mozna wygenerowac bilet i oplacic 7- miejsca ktore moze dotknac kazdego dnia kilka osob, pokrywaja stretchem (folią), ktora jest wymieniana co 2 godziny 8- KAŻDY ABY WYJŚĆ Z DOMU NP W DRODZE DO PRACY MUSI MIEC MASECZKE NA SOBIE. Wyglada wiec, ze to sciema, ze tylko chorzy powinni ja nosic, gdyby tak bylo nie byloby przepisu, aby tam musial ja nosic kazdy. - Miasto podzielone na STREFY zamkniete - tzn, takie np DDZ powinno byc podzielone na 15 mniejszych stref, gdzie na wejsciu policjant i urzednik sprawdzaja czy dany czlowiek ma akceptowalny powod by wejsc do danej strefy, ma tez wtedy sprawdzana temperature oraz odbija sie QR CODem z telefonu. Strefy sa ogrodzone barierkami jak powiedzmy na koncertach 9- Lokalni Urzednicy Zamiast nudzic sie w budynkach rzadowych mogliby wlasnie byc opiekunami takich stref 10- Plyny do dezynfekcji na kazdym kroku- przed kazdym sklepem, w sklepie, na kazdej klatce schodowej, w kazdym miejscu publicznym, gdzie przewija sie kilka osob Wydaje sie ze to ma spory sens i jest to odpowiednia droga do zatrzymania zarazy. Lepiej przycisnąć na początku i szybko sobie z tym poradzić, niż później się męczyć tygodniami.
czwartek, 26.03.2020 13:29 autor: TF

A co z zakładem Acerico
czwartek, 26.03.2020 18:21 autor:

To są kpiny. Tekstów powinno być tyle ile jest osób objętych kwarantanna plus osoby zakazone czyli 194. Cholernie mocno walczą z wirusem. A może to celowe dzialanie , wyeliminować najsłabszych. Co?
czwartek, 26.03.2020 16:15 autor: Obserwatorka

Powiat około 100 tys mieszkańców,testów 19-super kraj.
czwartek, 26.03.2020 10:44 autor:

Kraj to nie rodzina, można sobie wybrać. Proponuje Włochy, Francję czy Hiszpanię tam robia więcej testów. Szerokiej drogi!

czwartek, 26.03.2020 11:32:16 autor: xxl

A może tam pisssdzielców wysłać
czwartek, 26.03.2020 11:43 autor:

Sam się spakuj i wypad
czwartek, 26.03.2020 21:06 autor: Heniu

Wszyscy objęci kwarantanną powinni mieć zrobione testy na koniec kwarantanny.Nie u wszystkich są objawy a są nosicielami
czwartek, 26.03.2020 12:58 autor: /.;

Czy będą robić testy na rozum ?
czwartek, 26.03.2020 13:24 autor:

Jakim cudem wczoraj było 225 na kwarantannie a dzisiaj 149???
czwartek, 26.03.2020 11:39 autor:

może kwarantanna zakończona
czwartek, 26.03.2020 11:52 autor:

masz problem ze zrozumieniem ????
czwartek, 26.03.2020 12:27 autor: