komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Bielawa: apel o niekorzystanie z infrastruktury sportowej! #zostańwdomu

sobota, 21.3.2020 11:00 , komentarze: 20 , odsłony: 2918
kategorie artykułu:

Trwa okres kwarantanny. Takie miejsca jak place zabaw, boiska czy siłownie plenerowe nie powinny być teraz przez nas uczęszczane! Obserwujemy jednak, że mimo wszechobecnych apeli o pozostanie w domach, wiele osób korzysta z tej infrastruktury. 

Ze względu na ryzyko epidemiczne związane z koronawirusem - apelujemy - #zostańwdomu. Bądźmy rozsądni, odpowiedzialni i solidarni! 

UM Bielawa

 
Dodajesz odpowiedź do
Chodzi o to żeby nie wychodzić bez naprawdę ważnego powodu, a w Biedawie ziomki kręcą się jak kot z pęcherzem nie wiadomo po co, trudno to skomentować bez bluzgania

sobota, 03.21 14:15 autor:


Wasze komentarze

Zostanwdomu i tak już zostanie.Rzadowi to się podoba.Maja was w garści Na razie nie mam nic przeciw temu aby się izolować od tej zarazy. Do wielkich kibuców fabryk to się nie dotyczy?
niedziela, 22.03.2020 06:42 autor: ...

Będzie pierwszy wykryty przypadek u nas to się skończy wychodzenie i wszyscy narobią w gacie ale wtedy już będzie za późno, bo wirus będzie rozwleczony. Cwaniakujcie tak dalej, przekonacie się szybko że lepiej było siedzieć w domu
niedziela, 22.03.2020 04:55 autor:

Zostań w domu hehe dobre tylko że do roboty muszę iść
niedziela, 22.03.2020 03:42 autor:

Na skateparku ciągle pelno małolatów.
sobota, 21.03.2020 20:37 autor:

Ludzie zacznijcie chodzic w koncu w rękawiczkach i maskach. Mowili ze nie trzeba, ze nie pomagaka. Co mieli mówić? Jak brakuje dla szpitali. Bali się ze ludzie wykupują jeszcze wiecej. Kto ma niech nosi. Druga sprawa Zachowujcie WSZEDZIE bezpieczną odległość. Nie tylko w sklepach. Rozmawiasz ze znajomym. Odsun sie. No i najważniejsze osoby powyzej 60nie wychodzcie bez potrzeby z domu. Najgorsze 3 tygodnie przed nami. Klamki, kosze na smieci otwierajcie przez chusteczki.
sobota, 21.03.2020 23:35 autor:

Nie panikuj. Jak chcesz to noś.
niedziela, 22.03.2020 00:28 autor:

śmiechu warte wszyscy pozamykali place zabaw a bielawa jak zawsze ostatnia .brawo burmistrzu za perfekcyjny dobór kadry
sobota, 21.03.2020 19:00 autor:

Co jest z nami dolnoslązakami? dlaczego akurat u nas tyle zachorowań? Postarajmy się wspólnie to zmienić, przecież wiele zależy od nas.
sobota, 21.03.2020 14:05 autor:

#ZOSTANWDOMU
sobota, 21.03.2020 17:47 autor: On

A praca może być teraz przez nas "uczęszczana"? Bo coś mi się wydaje
że "#zostańwdomu" nijak się ma do chodzenia do pracy albo korzystania
z komunikacji zbiorowej. Ta cała rzekoma walka z wirusem przypomina
majaki menela po trzecim jabolu. Pożałujemy tego dotkliwie oby nie tak
jak Włosi, u nich fabryki dalej pracują mimo że krematroia nie
nadążają z paleniem zwłok i też mają #zostańwdomu, idź do pracy.
sobota, 21.03.2020 13:56 autor: -666

Racja w 100 %
sobota, 21.03.2020 16:32 autor: Popieram

siadac na dupach i się nie ruszac!!!
sobota, 21.03.2020 15:37 autor: czytelnik

Ooo, ocknął się urząd, że koronawirus szaleje i rychło w czas wystosowali apel o którym od tygodnia wszyscy trąbią?
sobota, 21.03.2020 14:28 autor:

Siedzieć na tyłku dziadki leśne, jak wam się nudzi to różaniec czy inne rozrywki a nie suniecie po mieście i roznosicie zarazę