komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

PiS wygrywa wybory do Parlamentu Europejskiego

niedziela, 26.5.2019 21:00 , komentarze: 160 , odsłony: 17363
kategorie artykułu:

Anna Zalewska (PiS), Beata Kempa (PiS), Janina Ochojska (KE), Jarosław Duda (KE), to oni będą nas reprezentować w Parlamencie Europejskim. Wybory na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie wygrała Koalicja Europejska uzyskując 43,87% głosów. Drugie miejsce przypadło Prawu i Sprawiedliwości z 38,72%. Trzecie miejsce wywalczyła Wiosna Roberta Biedronia (6,76%). W skali całego kraju niekwestionowanym zwycięzcą jest PiS, który zgromadził 45,38% głosów.

                                                   Na zdjęciu Anna Zalewska z PiS
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIE

 WYNIKI Z NASZEGO OKRĘGU WYBORCZEGO

OSOBY, KTÓRE UZYSKAŁY MANDAT

 

 
Dodajesz odpowiedź do
Upsss - Korytko się oddala.Kwik i ryk pozostaje.

poniedziałek, 05.27 09:31 autor: KODerasta


Wasze komentarze

Brawo PIS. Jeszcze kilka kadencji i Polska bedzie miala miejsce w Europie, gdzie juz dawno popwinna miec. A na jesien po zaprzonym lewactwu pozostanie tylko smrod i zgrzytanie zebow. Ludzie w koncu otworzyli oczy!!!
poniedziałek, 27.05.2019 10:06 autor: Jozek z Uciechowa.

Jaki naród, jakie społeczeństwo tacy europosłowie.Jeszcze będziemy się za tych pisowskich nieudaczników wstydzić. Ale ja nie. Nie głosowałem na nich.
sobota, 01.06.2019 11:59 autor:

Brawo Polska. Nokaut. Nawet stworzenie koalicji nic nie dało tym..... Szkoda że nie startowali pod swoim szyldem. Wtedy taka żałosna platforma miałaby maksimum 20 %. Na jesień już zostaną pogrążeni. Koniec tych nieudaczników jest już bliski :)
poniedziałek, 27.05.2019 11:29 autor:

Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą
poniedziałek, 27.05.2019 22:39 autor: Otto von Bismarck

takie oszołomy w Parlamęcie Europejskim wstyd dla Polski...
wtorek, 28.05.2019 12:39 autor: Mocher

Brawo PiS, zasluzyliscie na wygraną
niedziela, 26.05.2019 23:48 autor:

Wygrana to Twoje 500+, 13 emerytura i rozdawnictwo czyimś kosztem.
poniedziałek, 27.05.2019 02:05 autor: A co tam?


Sory ale nie wiem czy sie cieszyć czy płakać. Cieszyć bo nareszcie pozbędziemy się pani minister tej nieudacznicy a płakac bo jak zobaczą jej uśmiech w parlamencie europejskim to bedzie dopiero wstyd przyznawac sie ze jest sie polakiem. Kto na nią głosował? Matoł na matoła oddał głos!!!
poniedziałek, 27.05.2019 12:24 autor: Jajo




Ludzie, gdzie Wy macie oczy, gdyby nie PIS nie mielibyscie tych wszystkich dodatków Kiedyś matki dostawaly śmieszne rodzinne i musiało wystarczyć a teraz rodziny mogły odetchnac. Dostaliscie coś za czasów PO? Zacznijcie oglądać TVP i zacznijcie rozumieć politykę i doceniać to co dają. A nie wkrecaja Wam na TVNie a Wy słuchacie tej sciemy. Trzeba dużo czasu, aby odbudować to co zniszczylo PO.
poniedziałek, 27.05.2019 12:02 autor: Za PIS


No fakt maja 500 zl wiecej i bogacze hehe
poniedziałek, 27.05.2019 12:46 autor:



Brawo PIS !
niedziela, 26.05.2019 22:59 autor: autor

Puknij się w łeb !
niedziela, 26.05.2019 23:15 autor:

a ty nie pókaj się, nic ci nie pomoże
poniedziałek, 27.05.2019 22:24 autor:

Wydali ponad 40 miliardów i nadal nie ma 50%. Strach pomyśleć ile pożyczą jesienią, bo suweren musi wiedzieć, że za podarki trzeba zapłacić i to szybko w postaci podwyżek cen benzyny/prądu/gazu i co za tym idzie wszystkich towarów. Nie ma czegoś takiego jak nadwyżka budżetowa. Wszystkie wydatki budżetu finansowane są z kredytu i przyszłych wpływów. A jak się załamie koniunktura to dopiero się zacznie szukanie pieniędzy...a o autostradach możemy zapomnieć na najbliższe 10 lat. Ale co tam, ciemny lud wszystko kupi.
poniedziałek, 27.05.2019 12:23 autor: Autor

Zbieranina schetynowska znowu baty i lament
poniedziałek, 27.05.2019 09:17 autor: GRZEŚ

Jeszcze bedzie normalnie,tylko trzeba tę zarazę przetrwać!
poniedziałek, 27.05.2019 10:31 autor: elektorat




Hegemon JARLo wymlaskal,ze musicie zwyciezyc na jesien,jeszcze bardziej niz zwciezyliscie,apropos-tylko On moze takie bzdury mlaskac do odmozdzonego suwerena swego.27:1go,w PE jestescie statystami,z 10% sila.ZWYCIEZYLISCIE!Kmioty i analfabeci.
poniedziałek, 27.05.2019 10:46 autor: 18-latek

Gratulacje dla PiS
poniedziałek, 27.05.2019 10:55 autor:

Ludzie, gdzie Wy macie oczy, gdyby nie PIS nie mielibyscie tych wszystkich dodatków
Kiedyś matki dostawaly śmieszne rodzinne i musiało wystarczyć a teraz rodziny mogły odetchnac. Dostaliscie coś za czasów PO? Zacznijcie oglądać TVP i zacznijcie rozumieć politykę i doceniać to co dają. A nie wkrecaja Wam na TVNie a Wy słuchacie tej sciemy. Trzeba dużo czasu, aby odbudować to co zniszczylo PO.
poniedziałek, 27.05.2019 11:16 autor: Za PIS

Przy okazji tych wyborów strażacy ponownie przypominają, że po raz kolejny dziękują mieszkańcom Dzierżoniowa za mądrość życiową i NIE głosowanie na jednego z nich czyli wiecie kogo i znanego również skąd. Do podziękowań po raz kolejny przyłączają się dziewczyny z marketu i chłopaki z firmy ze strefy.
poniedziałek, 27.05.2019 12:08 autor: kierowniczka hotelu

Pani Zalewka narobiła bałaganu i ucieka! Ciekaw kto teraz przyjdzie mądry !
poniedziałek, 27.05.2019 11:52 autor:

Brawo PIS - super
poniedziałek, 27.05.2019 12:50 autor: Ala

Galopada cen jest potwierdzeniem ,,dobrych,,rządów Jarosława Mądrego i jego równie madrych klakierów! A co bedzie po Nowym Roku ,jak zostana uwolnione ceny prądu?Ale PiS sie tym nie przejmuje.Tsunami nadciaga i już nie bedzie kasy w budżecie,trzeba będzie coraz więcej i wiecej oddawać!
poniedziałek, 27.05.2019 12:50 autor: autor

Z czego się cieszycie? Z tego że zadłużyli nas na 40 miliardów więcej aby takie indywidua jak Tarczyński brały po 80 tys, miesięcznie? Jesteśmy chorzy jako naród :-(
poniedziałek, 27.05.2019 16:16 autor: Autor

Słyszałem że wybory sfałszowane. To nie możliwe żeby tylu było idiotów w POLSCE!!!
poniedziałek, 27.05.2019 19:44 autor: jajo

Aż miło popatrzyć na ujadanie lewactwa. Tak trzymać PiS! Tylko idiota głosuje na ludzi bez programu!
poniedziałek, 27.05.2019 20:14 autor:

szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu.
poniedziałek, 27.05.2019 21:08 autor: ps

Mój głos oddany na panią Zalewską nie poszedł na marne , cieszę się z tego przeogromnie zważywszy jak była opluwana przez strajkujących nauczycieli i ich trąbę POwietrzną TVN 24 , TV Superstacja , Gazeta Wymiotująca i inne tym POdobne media .
niedziela, 26.05.2019 23:16 autor:

Jakiś duży nos ma.
poniedziałek, 27.05.2019 19:02 autor:

Brawo!
niedziela, 26.05.2019 23:44 autor: J

Głos nie poszedł na marne tylko Twój tok rozumowania
poniedziałek, 27.05.2019 02:10 autor: 1000+

1000 + ni ma i nie będzie ...
poniedziałek, 27.05.2019 10:09 autor:

Brawo PiS gratulacje!
poniedziałek, 27.05.2019 08:24 autor: xmm

Ciemnogród i zacofanie .
poniedziałek, 27.05.2019 16:33 autor:

To jakie są wyniki były do przewidzenia. Polska jest podzielona na pół! Jedna połowa (zachodnia) za Koalicją Europejską a druga połowa (wschodnia) za PiS. Widać, że na wschodzie ludzie bardziej się zdyscyplinowani i chodzą na wybory i głosują na swoją Partię.
Najgorsze jest to, że frekwencja była mniej niż 50% w całej Polsce! Gdzie jest reszta Polaków uprawnionych go głosowania! To są ludzie w większości, którzy gadają, że głosowanie nie ma sensu, że kto ich wybrał i że żyjemy w chorym kraju! Jak mnie to wnerwia to masakra. Jak Ci się politycy nie podobają to idź i głosuj na takich, którzy spełniają twoje oczekiwania a nie siedź w domu i narzekaj! Jak ludzie tego nie zrozumieją to zawsze będzie można powiedzieć, że wyniki są krzywdzące dla jednych czy drugich. Ludzie idźcie po rozum do głowy i chodźcie na wybory!!!! Jeden głos to wiele, a jeśli przyjdzie kilka set tysięcy ludzi więcej to na prawdę można zrobić rewolucje!!!!!
poniedziałek, 27.05.2019 08:47 autor: Obywatel

Jak widzę rozpacz lokalnych POKEMONÓW to serce się raduje.Głowa do góry. Zażyć viagrę i dorobić elektoratu bęcwały
poniedziałek, 27.05.2019 06:10 autor: Stary zgred

A ludzie dalej mają klapki na oczach i głosują za tymi burakami
niedziela, 26.05.2019 23:37 autor: Mk

Jedyny plus to ten ze Zalewskiej pięknego lica nie trzeba bedzie ogladac. Jednak juz wszystko jasne. 60+ glosowalo na pis a mlodzi na KE. Mlodym sie oczu jałmużną nie zamydli.
niedziela, 26.05.2019 22:49 autor:

Szkoda że socjalizm znowu wygrał, jak ludzie mogą głosować na pisowski socjalizm albo Leszka Millera z ke
niedziela, 26.05.2019 23:26 autor: Liberal

Mocodawcom "DEKLA " na forum nic nie pozostało.tylko ROZLICZYĆ NIEDOJDĘ za prymitywną propagandę.Wyborcy nacisnęli spłuczkę!!!I tak trzymać.
poniedziałek, 27.05.2019 05:49 autor: Max

Chyba odetną mu pępowinę.
poniedziałek, 27.05.2019 09:42 autor:

Brawo PiS Oszołomy Nie Wierzą Że Znowu Przegrali
poniedziałek, 27.05.2019 06:26 autor:

Upsss - Korytko się oddala.Kwik i ryk pozostaje.

poniedziałek, 27.05.2019 09:31:13 autor: KODerasta

Brawo PiS jesteście dla ludzi dużo pomogliscie i oby tak dalej
poniedziałek, 27.05.2019 08:59 autor: Słodka

gratulacje dla PIS jedynej slusznej partii
poniedziałek, 27.05.2019 08:57 autor: WWWWWWWWWWWWWW

Kaszanka obowiązkowo z ketchupem. Korniszon też mi robi.
niedziela, 26.05.2019 23:07 autor: Koneser

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jeszcze nie otwarto urn o 21:00, nie policzono głosów, a już IPSOS wiedzał, ile głosów oddano na Szydło, Jakiego, Kopacz czy Ochojską. Czy to jasnowidztwo, czy głosowanie to pic na wodę?
niedziela, 26.05.2019 23:17 autor: ANA

nie to matematyka
poniedziałek, 27.05.2019 01:07 autor: niewykształcony z prowincji

Zalewska teraz bedzie ministrem w ue...tam zrobi balagan.... Kempa.... Brak słow od kiedy ona jest przedstawicielka naszego regionu....
niedziela, 26.05.2019 23:24 autor: Pilawianin

Kempa.... Tepa... Przeciez jej ojciec to komuch z PZPR
niedziela, 26.05.2019 23:29 autor: Pilawianin

Brawo PIS
poniedziałek, 27.05.2019 00:20 autor: Mieszkaniec

Wśyćko dobźe z główką????
poniedziałek, 27.05.2019 02:00 autor: Butc

Brawo PiS,brawa dla Pisowskiego suwerena!Gratulacje!Czolowi mysliciele,intelektualisci,kwiat inteligencji PiSdowskiej wierchuszki bedzie reprezentowal godnie i dostojnie narod.Polaka katolika,wsioka,robotnika.-"A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości."
poniedziałek, 27.05.2019 00:38 autor: 18-latek

Amen
poniedziałek, 27.05.2019 01:59 autor: Vgy

500+, 13 emerytura itd wygrało. Nie PIS. Bieda i rozdawnictwo wygrało. Nie PIS !!!!!
poniedziałek, 27.05.2019 01:48 autor: Dziwny jest ten kraj

300zł brutto nie dała Belfrom. Za to 30.000netto miesięcznie na łape zgarnie i ma wszystko w.
poniedziałek, 27.05.2019 01:57 autor: A co tam?

STONOGA MASZ RACJĘ TWOEJ SŁOWA Z 2015 SĄ AKTUALNE W 2019. CO ZA NARÓD SPRZEDAJNY ZA HAJS PISOWI. I JESZCZE PO z DODATKAMI MA PRAWIE 40 %.
poniedziałek, 27.05.2019 02:47 autor: LIKWIDACJA 500+

Koniec świata panie Popiołek.....
Jeszcze jej tylko ich tam nie było....
Pis ma pis da. Wszystkim za darmo. Hasło przewodnie Pis.
poniedziałek, 27.05.2019 04:33 autor: Światowy cyrk

Zaleska położyła szkolnictwo w Polsce teraz zrobi to w Europie. Gratulacje !!!
poniedziałek, 27.05.2019 07:28 autor: nauczycielka

Położyliście to wy strajk super nauczycieli.
poniedziałek, 27.05.2019 08:52 autor: KOD

Cytat z onet.pl
Czym Kaczyński ściągnął swych zwolenników do urn? Oczywiście, po pierwsze pieniędzmi. Wypłacone tuż przed wyborami trzynaste emerytury i renty miały kluczowe znaczenie dla dużej frekwencji w starszym elektoracie.Pieniądze to jednak nie wszystko. Kaczyński świetnie też grał na emocjach, głównie na strachu i supozycjach. Strasząc elektorat konserwatywny — LGBT, uboższych — przyjęciem euro (czyli jego zdaniem „drożyzną”), a wszystkich odebraniem 500 plus w razie zmiany władzy.
poniedziałek, 27.05.2019 04:41 autor: Zabiorę 500+ jak przegramy JK

Niedługo przyjdzie Polakom zapłacić za rozdawnictwo pieniędzy,które PiS tak lekką rączką rozdawał na prawo i lewo!Będziemy płakać i płacić!I to już niedługo.Wszystko przed nami.I nie ma się z czego cieszyć,że pisowcy wygrali.Banki nie są instytucją charytatywną.Skończy się kasa,skończy się uwielbienie dla WODZA!
poniedziałek, 27.05.2019 05:23 autor: autorka

nastepne pokolenie zaplaci
poniedziałek, 27.05.2019 05:32 autor:

Jest bardzo dobry wynik że PiS już samodzielnie rządził nie będzie na jesień społeczeństwo się obudziło brawo
poniedziałek, 27.05.2019 05:44 autor: Dobrze jest

I teraz trzeba zacząć się już bać na poważnie. Skończyło się przedwyborcze rozdawnictwo. Raz, już nie ma z czego, a po drugie nie ma potrzeby bo " lud " został kiełbasą przekupiony. A teraz przyjdzie gorzko i ciężko zapłacić za fanaberie PiS-u całemu narodowi. Równia pochyła już została uruchomiona. Jesienne, krajowe wybory parlamentarne na szczęście obnażą indolencję polityczną i gospodarczą rządzących tymczasowo polityków z tej formacji. Odejdą w polityczny, niesławny niebyt. Bo tak zadecyduje suweren.
poniedziałek, 27.05.2019 05:59 autor: WISZ

Polska podzielona na pół, jest podobnie jak na Ukrainie, gdzie lewa część kraju głosuje na "Zachód", a prawa na Rosję. U nas tak samo.

Opozycja musi zdecydować co do swojej polityki medialnej. Propaganda PISu sączy się państwowych do niedawna mediów i z licznych gadzinówek finansowanych z budżetu. Opozycja nie ma żadnych swoich mediów - bo naiwnie uwierzyła w "niezależne" media. I nie ma jak punktować totalnej władzy.

Obecnie jest tak, że wygrywa nie ten co ma rację, ale ten ten co lepiej kłamie i sprawniej korumpuje społeczeństwo. A skoro społeczeństwo tak lubi, to potem niech nie ma żalu jak nas np. wywalą z Schengen. Albo jak zaczną galopować stopy kredytowe.
poniedziałek, 27.05.2019 06:17 autor: Emil

Bywa. Mnie interesuje jedno: jak to jest mozliwe, że Jarosław Kaczyński przed 21:00 cieszył się ze zwycięstwa?
poniedziałek, 27.05.2019 06:37 autor:

Cieszcie się, to prawdopodobnie ostatnie wybory do Unii.
poniedziałek, 27.05.2019 08:49 autor: eco

Jak tam kandydat burmistrza i wicestarosty? "Pocałunek śmierci"?
poniedziałek, 27.05.2019 07:32 autor:

Wejdzie chyba. Z tym, że wynik taki sobie...
poniedziałek, 27.05.2019 07:56 autor:

Brawo PIS brawo, gratulacje.
poniedziałek, 27.05.2019 07:35 autor: aga

A na Żeromskiego w Bielawie stoją pajace na myjni i żebraja 2 zł. Za parkowanie auta. Wyskakuje ślepy z piwem w ręku i krzyczy " 2 zł za zostawienie auta, a drugi menel stoi przy aucie i myśli, że ktoś się go boi. Chłopcy wy się lepiej umyjcie bo wy lepiej pod Intermarche pasujecie niż pod myjnia. A wstyd dla właściciela myjni. Oj wstyd