ODKRYWAJ TRENDY z Aliexpress #1

niedziela, 26.9.2021 12:03 1307

W dniach 27-30.09.2021 na Aliexpress rusza wyprzedaż ODKRYWAJ TRENDY, w której produkty wielu marek sprzedawane będą w promocyjnych cenach. Poniżej znajdziecie 6 najciekawszych wraz z kuponami i kodami rabatowymi.

 

1. Obieraczka skrobaczka do warzyw Myvit

Wielofunkcyjna obieraczka wykonana ze stali nierdzewnej. Doskonale sprawdzi się do obierania warzyw i owoców. Wyposażona jest w ostrą wypustkę dla łatwego usuwania niedoskonałości warzyw

Obieraczkę można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $4 w zależności od wybranego modelu. Dla zamówień powyżej $7 można wykorzystać kod rabatowy MYVITPL9161

Obieraczka skrobaczka do warzyw Myvit


2. Pochłaniacz zapachów z kuwety

Pochłaniacz może skutecznie usunąć 99% zapachu kuwety i zabić 99% bakterii. Został wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowy o pojemności 4000 mAh. Zasilany przez USB, nie wymaga dodatkowej baterii. Jedno ładowanie zapewnia do 15 dni pracy na baterii.

Pochłaniacz można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $23. Dostępne kupony w sklepie znajdziecie tutaj

Pochłaniacz zapachów z kuwety


3. Ultradźwiękowe urządzenie do peelingu skóry ANLAN

Ultradźwięki, jonoforeza ION + (jonizacja dodatnia, likwiduje nieczystości), jonoforeza ION – (jonizacja ujemna, odżywia i nawilża skórę) oraz działająca liftingująco metoda EMS (elektrostymulacja mięśniowa) to najnowsze niemieckie technologie, które są skuteczne, delikatne i bezpolesne przy oczyszczaniu skóry twarzy i usuwaniu martwego naskórka.

Pomagają w leczeniu trądzika, redukują zmarszczki i opóźniają starzenie się skóry, liftingują i napinają skórę, a co najważniejsze są bezpieczne i nadają się do każdego rodzaju skóry.

Urządzenie ANLAN można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $21. Dostępne kupony w sklepie ANLAN znajdziecie tutaj

Ultradźwiękowe urządzenie do peelingu skóry ANLAN


4. LISAPRO – suszarko szczotka 2w1

Nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Trzy poziomy suszenia pozwalają na regulację ciepła, odpowiedniego do grubości i gęstości włosów.

Moc 1000 w zapewnia odpowiednie ciepło. W przeciwieństwie do konwencjonalnych suszarek do włosów, lisapro może być umieszczona bliżej skóry głowy w celu odpowiedniego wymodelowania włosów już na etapie suszenia.

Urządzenie LISAPRO można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $18. Dostępne kupony w sklepie ANLAN znajdziecie tutaj. Można także użyć kodu rabatowego LISAPRO9 -$2 na zakupy od $20 w sklepie LISAPRO

LISAPRO – suszarko szczotka 2w1


5. Zestaw do liftingu ICONSIGN lifting rzęs

Zestaw do trwałego liftingu i laminacji rzęs. Wszystko co niezbędne w jednym zestawie który starcza na kilkanaście pojedynczych zabiegów.

Skład zestawu:

  • #1 Perm
  • #2 Fixation
  • #3 Nutrition
  • #4 Cleanser
  • Klej do rzęs
  • Podkładki silikonowe o różnej mocy podkręcenia 5 par (S, M, M1, M2, L)
  • Grzebyk kształcie litery Y: 3 sztuki

Zestaw ICONSIGN można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $11. Można także użyć kodu rabatowego ICONSIGN9 -$2 na zakupy od $20 w sklepie ICONSIGN

Zestaw do liftingu ICONSIGN lifting rzęs


6. Pistolet / Masażer mięśni Booster Lightsaber

Booster Lightsaber to to uproszczeniu taki młotek, który rozbija mięśnie. Przyspiesza proces regenracji I powrotu do pełnej sprawności. Wybór sześciu nakładek pozwala na indywidualne podejście do problemu.

Używanie masażera pistoletowego przyspiesza regenerację mięśniową, przyniesie ulgę przy zakwasach, usprawni krążenie, czy likwiduje nadmierne napięcie mięśni u osób pracujących wiele godzin w wymuszonej pozycji siedzącej.

Booster Lightsaber można zakupić w dniach 27.09-30-09 od $108. Można także użyć kuponu oraz kodu rabatowego BOOSTPL6 -$2 na zakupy od $20 w sklepie BOOSTER

Pistolet / Masażer mięśni Booster Lightsaber