komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 17 maja 2021

Paschalisa, Slawomira

Nowy prezes MKS Pogoń Pieszyce

środa, 14.4.2021 20:00 , komentarze: 3 , odsłony: 1737
kategorie artykułu:

W poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku odbyło się drugie Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków MKS Pogoń Pieszyce. Podczas pierwszego zebrania nie udało się powołać prezesa, ani też ustanowić członków Zarządu klubu. W takiej sytuacji klub zagrożony był rozwiązaniem po 65 latach istnienia.

W trakcie obrad członkowie klubu jednogłośnie na stanowisko Prezesa MKS Pogoń Pieszyce wybrali pana Sebastiana Penara.

Następnie zgodnie z porządkiem zebrania, dokonano wyboru członków Zarządu oraz członków Komisji Rewizyjnej. W wyniku jawnego głosowania członkami Zarządu zostali: Sebastian Gorząd, Daniel Kołt, Joanna Kuźniar, Kamilla Kwiatkowska, Sebastian Skrzyński i Elżbieta Zając-Tokarz. W kolejnym punkcie spotkania dokonano wyboru członków Komisji Rewizyjnej. W wyniku głosowania będą ją stanowić Andrzej Pyć, Marta Wojdyła i Andrzej Żuławiński. Na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej wybrano Andrzeja Żuławińskiego, który też został Pełnomocnikiem MKS Pogoń Pieszyce do spraw podpisywania umów z członkami Zarządu.

Nowemu Prezesowi oraz Zarządowi MKS Pogoń Pieszyce gratulujemy i życzymy sukcesów, a także wytrwałości w realizacji wybranych celów. Jesteśmy przekonani, że nowa 2 letnia kadencja przyniesie piękne owoce, utrzyma jakość, podniesie markę i wskaże nowe kierunki rozwoju klubu.

Ostatnie kilkanaście dni i wczorajsze Walne Zebranie pokazało, że w sercach rodziców naszych młodych adeptów jest miejsce dla MKS Pogoń Pieszyce. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie, pomysły, determinację i atencję w rozwiązywaniu problemów związanych z działalnością klubu. Liczymy na Was. Jednocześnie nie zapominamy, że miejsce w jakim obecnie jest MKS Pogoń Pieszyce, poziom sportowy, jakość zarządzania, przywiązanie do braw klubowych, relacje międzyludzkie wśród członków klubu i zawodników (tych młodych i tych trochę starszych) zawdzięczamy ustępującemu Prezesowi – Panu Radosławowi Drążczykowi. Panie Prezesie dziękujemy za 12 lat pracy i życzymy sukcesów na innych płaszczyznach życia zawodowego i prywatnego.

Pamiętamy też o wszystkich trenerach naszych drużyn, którzy przez ostatnią kadencję pracowali w klubie, im również składamy podziękowania za okazane wsparcie, pomysły i poświęcony czas.

Bardzo miłe uczucia przynosi myśl, że w roku 65-lecia MKS Pogoń Pieszyce dokonano ważnych wyborów, pozyskano nowych członków klubu i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

MKS Pogoń Pieszyce

 

Wasze komentarze

Bez sponsorów to klub padnie. Takie są realia. Nie ma...
środa, 14.04.2021 21:25 autor: autor
Gratulacje dla p. Sebastiana i całego zarządu. Powodzenia.
środa, 14.04.2021 20:50 autor: Magdalena
wczoraj, 8 godz temu
1
piątek, 14.5.2021 11:13
1
piątek, 14.5.2021 10:52
piątek, 14.5.2021 10:20
piątek, 14.5.2021 10:11
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna