komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 21 czerwca 2021

Alicji, Alojzego

Nowy partner Karty Dużej Rodziny

wtorek, 7.7.2020 16:51 , komentarze: 0 , odsłony: 883
kategorie artykułu:

Karta Dużej Rodziny to jeden z elementów kompleksowej polityki rodzinnej realizowanej przez Polski rząd. Polityki, która w centrum stawia właśnie rodzinę. To bogaty system zniżek i ulg, które oferuje już ponad 7 tys. firm i instytucji w całej Polsce. Dzisiaj do tego grona dołączył znany producent obuwia dziecięcego firma Bartek S.A.. Dzięki współpracy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ze Związkiem Dużych Rodzin, Wiceminister Barbara Socha podpisała umowę  partnerską.

Karta Dużej Rodziny od 2019 r. przysługuje wszystkim rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci – nie ma znaczenia, w jakim wieku są one dzisiaj. Ze zniżek można korzystać w wielu sklepach – od odzieżowych przez księgarnie po sklepy z zabawkami, ale też m.in. w kinach, muzeach czy parkach rozrywki. Już od 7 lipca we wszystkich sklepach firmowych oraz w wybranych sklepach z obuwiem dziecięcym w całej Polsce, a także w sklepie internetowym, posiadaczy Karty Dużej Rodziny będzie obowiązywała zniżka 10 proc. na produkty firmy BARTEK S.A. Firma specjalizuje się w tworzeniu butów, które mają jak najlepiej odpowiadać anatomii dziecięcych stóp. Prawidłowy rozwój dzieci jest nadrzędną wartością, jaką kieruje się producent. To buty zarówno dla niemowlaków, jak i dzieci starszych – aż po wiek szkolny. 

 „Spotykamy się dzisiaj w firmie prężnie rozwijającej się, która jest znana wszystkim rodzicom. Powodem naszej wizyty jest podpisanie umowy, dzięki której firma Bartek dołącza do dużej rodziny, rodziny partnerów programu Karta Dużej Rodziny. To jest program, który rozwijamy od kilkunastu lat. W tej chwili mamy już 988 tysięcy rodzin wielodzietnych korzystających z jego profitów i ponad 7 200 firm, które dołączyły do programu jako partnerzy. Dzięki Karcie Dużej Rodziny możemy korzystać ze zniżek w bardzo różnych miejscach, od stacji benzynowych po kina, teatr. Wiele programów, które obecny rząd wdrożył, służy polskim rodzinom. Mam nadzieję, że będziemy mogli wszystkie nasze programy kontynuować, rozwijać z pożytkiem dla nas wszystkich i przede wszystkim dla naszych dzieci. – powiedziała Wiceminister Barbara Socha.

Inicjatorem i pomysłodawcą Karty Dużej Rodziny jest Związek Dużych Rodzin Trzy Plus, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę na rzecz rodzin wielodzietnych, realizuje zadania w zakresie pozyskiwania partnerów do programu. Od trzech lat Związek dba, aby zniżki świadczone dla posiadaczy KDR były najkorzystniejsze, dzięki czemu wsparcie płynące z Programu KDR może trafić do coraz większej liczby rodzin wielodzietnych. Obecnie Kartę Dużej Rodziny posiada ponad 1,7 mln rodziców oraz ponad 1,4 mln dzieci.

„Bardzo się cieszę, że taka dobra, solidna marka, firma Bartek, łączy się z taką dobrą, solidną marką jak Karta Dużej Rodziny. Nasz Związek był pomysłodawcą i promotorem idei Karty Dużej Rodziny, zaczęliśmy o tym mówić już 13 lat temu. Miło jest popatrzeć, że ten projekt stał się rzeczywistością. Od 4 lat współpracujemy z Ministerstwem w pozyskiwaniu kolejnych partnerów. Ta marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna. – powiedział wiceprezes Radosław Waszkiewicz.

Szczegółowe informacje o Karcie Dużej Rodziny dostępne są na stronie internetowej rodzina.gov.pl, a wykaz wszystkich partnerów znajduje się m.in. w praktycznej aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny oraz portalu Empatia.

W briefingu prasowym udział wzięli: Wiceminister Barbara Socha, Przewodnicząca Rady Rodziny Dorota Bojemska, Wiceprezes Związku Dużych Rodzin Radosław Waszkiewicz, Prezes firmy Bartek, Paweł Bartnicki, poseł Teresa Wargocka.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 40 min temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 11 godz temu
niedziela, 20.6.2021 00:57
piątek, 18.6.2021 17:15
1
piątek, 18.6.2021 10:05
piątek, 18.6.2021 10:00
1
czwartek, 17.6.2021 15:15
czwartek, 17.6.2021 15:10
3
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca