komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 9 maja 2021

Bozydara, Grzegorza

Nowy obiekt biurowo-produkcyjny firmy ELS Elektrotechnika

poniedziałek, 19.4.2021 00:00 , odsłony: 10142
kategorie artykułu:

Od ponad roku każda branża boryka się z nowymi problemami spowodowanymi ogólnoświatową pandemią. Sektor elektro-energetyczny także, choć wydawać by się mogło, że ta gałąź przemysłu jest silna i bez rozdziału energii elektrycznej, czy zasilania nikt z nas nie może zrezygnować. Z prądu korzysta każdy i nie da się obecnie bez niego żyć i funkcjonować.

Firma ELS Elektrotechnika powstała początkiem 2015 roku, i od samego początku zajmuje się sprzedażą i dystrybucją produktów należących do szerokiej grupy wyrobów elektrotechnicznych. Choć firma nie istnieje bardzo długo, to tworzący ją ludzie i właściciele mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie i szeroką wiedzę o oferowanych produktach i od zawsze mieli jasny cel, aby oferować produkty wysokiej jakości w zadowalającej cenie. Główna działalność to handel, czyli sprzedaż krajowa oraz eksport i import. Dzięki nabytej latami wiedzy osób kierujących ELS może się pochwalić współpracą z wieloma dostawcami, między innymi z Chin, Rumunii, Turcji czy Węgier. Oraz odbiorcami poza granicami naszego kraju, z Niemiec, Austrii, Belgi, Czech czy Litwy. Tak dynamiczny rozwój możliwy był dzięki sprzedaży wyłącznie wyrobów z certyfikatami, dobrej jakości popartej badaniami ośrodków certyfikujących na całym świecie.

Ukierunkowany rozwój i stała chęć tworzenia pozwolił na szybki rozwój co zaowocowało nowym obiektem przy ulicy Podwalnej 27 w Dzierżoniowie. Nowa siedziba zachwyca wyglądem i designem. Jest to nowoczesny obiekt w którym znajduje się biurowiec, magazyn, montaż, a niedługo również show-room dla klientów detalicznych. Cała oferta znajduje się na www.els-elektrotechnika.pl, gdzie można składać zamówienia z opcją wysyłki lub odbioru osobistego.

Nie sposób wymienić wszystkich produktów oferowanych, ale do najważniejszych grup można zaliczyć: zestawy gniazd i rozdzielnice, przedłużacze jedno i trójfazowe, rozłączniki, włączniki dotykowe ze szkła i aluminium, kanały kablowe, obudowy ABS, aparaturę modułową, lampy z betonu i gipsu, oraz wiele drobnej elektrotechniki dla instalatorów i elektryków.


ELS Elektrotechnika jest właścicielem dwóch marek własnych.

Touchme to system łączników dotykowych, które zostały docenione i nagradzane na targach branżowych w Kielcach czy Poznaniu. Są to produkty wysokiej jakości, bardzo nowatorskie, które jako pierwsze na rynku otworzyły kilka lat temu nowy trend estetyki w grupie łączników do światła. Ich designerski wygląd zachwycił i zdobył szeroką gamę stałych klientów.

Druga marka to seria lamp wiszących z betonu architektonicznego i gipsu. Lumatix powstał jako odpowiedź na oczekiwania klientów i ciągła modę na elementy betonowe i styl loftowy. Współpraca z wieloma architektami pozwoliła na dotarcie do salonów sprzedaży i pozyskanie nowych, kontaktów handlowych.

Według właścicieli firmy podstawą zwycięstwa jest plan i konsekwencja. Planują oni wprowadzenie kolejnych produktów oraz rozszerzenie działalności o usługi dla klientów indywidualnych. W obecnej sytuacji, która jest bardzo ciężka dla wielu przedsiębiorców, kreatywność oraz elastyczność to bardzo ważne cechy każdego biznesu. Jesteśmy pewni, że marka ta będzie się rozwijać, będzie bardziej rozpoznawalna i pozwoli mieszkańcom i instalatorom na szerszy i łatwiejszy dostęp do wysokiej jakości produktów.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju.

załoga ELS Elektrotechnika

 

Jeżeli działasz w branży elektotechnicznej zapraszamy do nawiązania współpracy:

Zadzwoń tel. 731-333-471

lub napisz do nas info@els-elektotechnika.pl

 

 
wczoraj, 18 godz temu
piątek, 7.5.2021 16:55
1
piątek, 7.5.2021 12:30
12
piątek, 7.5.2021 11:30
czwartek, 6.5.2021 14:14
czwartek, 6.5.2021 10:45
czwartek, 6.5.2021 10:15
środa, 5.5.2021 15:02
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status