NOWOŚĆ! SKP Auto Kompleks wprowadziła nową usługę

czwartek, 8.2.2024 04:09 6005

UWAGA NOWOŚĆ! Klienci Stacji Kontroli Pojazdów Auto Kompleks w Pieszycach mają możliwość skorzystania z usługi odbioru pojazdu od klienta. - Żyjemy w pędzie i często bywa tak, że nie mamy czasu podjechać na przegląd, dlatego od 1 lutego wprowadziliśmy nową usługę. Teraz, to nasz pracownik odbierze auto od klienta, przywiezie na stację i dokona przeglądu -  informuje Jacek Cholewa, właściciel Auto Kompleks.

Stacja znana jest na rynku z doskonałej jakości usług i profesjonalnego podejścia do klienta. Od dwóch dekad świadczy niezawodne usługi związane z kontrolą i naprawą pojazdów. - Jesteśmy dumni z długotrwałych relacji, jakie budujemy z klientami, którzy doceniają nasze doświadczenie i dbałość o ich pojazdy. Stale się rozwijamy wprowadzając nowe usługi i rozwiązania techniczne - dodaje Marcin Pytel.

Firma świadczy pełen zakres usług przeglądów technicznych pojazdów do 3,5 tony w tym: badania okresowe, przeglądy rejestracyjne oraz badania techniczne samochodów sprowadzonych z zagranicy, zasilanych LPG oraz przeglądy powypadkowe. Tutaj sprawdzisz także stan techniczny motocykli i skuterów.

BEZ UMAWIANIA TERMINÓW!   - Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej regulacji świateł oraz darmowego sprawdzenia samochodu przed przeglądem technicznym. Nasz zespół składa się z dwóch doświadczonych diagnostów, co gwarantuje sprawną i ciągłą obsługę oraz eliminuje konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu – przypomina o bezpłatnych usługach Jacek Cholewa.

Należy podkreślić, że Auto Kompleks to nie tylko Stacja Kontroli Pojazdów, ale także warsztat mechaniki pojazdowej. Oprócz napraw bieżących oferuje serwis ogumienia, wymianę oleju, diagnostykę komputerową, wymianę klocków i tarcz hamulcowych, naprawę i wymianę układów wydechowych, ale również naprawę, napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji samochodowych.

Zaufaj ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i umów się na przegląd już dziś!

W Auto Kompleks sprawnie i profesjonalnie!

Auto Kompleks Jacek Cholewa

58-250 Pieszyce

ul. Dworcowa Górna 1C

tel. 512 307 880

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8.00 – 18.00

sob: 8.00 - 14.00