Nowoczesny pomiar oka w salonie optycznym GLASS

czwartek, 28.10.2021 11:49 1717

Salon optyczny GLASS w Dzierżoniowie oferuje nową, lepszą jakość widzenia. To salon nowej generacji, w którym zbadacie swój wzrok na najbardziej zaawansowanych urządzeniach na rynku optycznym.

GLASS to synonim jakości, nowoczesności i gwarancji dobrego widzenia. Dzięki współpracy z firmą Rodenstock® oferujemy badania w najnowocześniejszej technologii DNEye PRO®, która zapewnia pacjentom najdokładniejszy pomiar oczu.

Skan oka w 3D gwarantuje najlepszą korekcję wzroku. Projektując zarówno szkła jednoogniskowe, biurowe, przeciwsłoneczne, jak i progresywne, uwzględniamy biometryczny model oka. Jest to bardzo ważne dla osób, które potrzebują okularów progresywnych – są to szkła o bardzo zaawansowanej konstrukcji, co wymaga jak najdokładniejszego pomiaru oraz precyzji wykonania.

Oczy człowieka poruszają się nawet 250 000 razy dziennie. Łącząc badania najwyższej jakości przeprowadzone na skanerze DNEye® z indywidualnie dobranymi szkłami, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentom to, co dla nich i dla nas najważniejsze – jak najlepszy komfort widzenia i poprawę ich życia.

Podczas badania otrzymujemy również obszerną informację na temat m.in.: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dwa ostatnie parametry są niezwykle istotne dla osób z astygmatyzmem oraz przy wczesnym wykrywaniu jaskry.

Na badania można zapisać się poprzez stronę www.glassoptyk.pl lub telefonicznie pod numerem 780058717.

  

Zapraszamy!

GLASS Nowoczesne Salony Optyczne

Rynek 32, Dzierżoniów

www.glassoptyk.pl

780058717

Facebook: GLASSoptyk

Instagram: glassoptyk

dzierzoniow@glassoptyk.pl