Nowoczesne mieszkania w Piławie Górnej w rewelacyjnej cenie

czwartek, 17.11.2022 00:00 7924

NOWOCZESNE MIESZKANIA W PIŁAWIE GÓRNEJ W REWELACYJNEJ CENIE 5000 zł/m2

Atrakcyjna lokalizacja, pięknie położony teren na wzniesieniu z widokiem na góry, zapewniający ciszę i spokój, wprost idealna do wypoczynku z bardzo małą intensywnością zabudowy, a zarazem w bliskim położeniu od centrum Piławy Górnej.

Oferta mieszkań lokatorskich przygotowana przez SM Dzierżoniów jest idealnie dopasowana dla osób nie posiadających zdolności kredytowej, szczegóły w końcowej części artykułu.

W bliskiej odległości do dyspozycji mieszkańców znajduje się największy teren rekreacyjno-sportowy z zespołem boisk, siłownią plenerową, placami zabaw i skate-parkiem oraz nową halą widowiskowo – sportową przy szkole podstawowej.

W pobliżu znajduje się Żłobek Miejski, Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Miejski Ośrodek Kultury i Biblioteka, co daje nieograniczoną możliwość dostępu do nauki, rozwoju, wypoczynku i relaksu dla dzieci i młodzieży.

Dobre i wygodne skomunikowanie infrastruktury drogowej z centrum Miasta oraz możliwość bliskiego bez potrzeby jazdy samochodem korzystania ze wszystkich najlepszych walorów Piławy Górnej. Warto dodać, iż właśnie została podpisana umowa na budowę obwodnicy Piławy Górnej która zapewni szybkie połączenie z Dzierżoniowem (realizacja do 2025 r.) W połączeniu z planowaną budową trasy S8 oraz bezpośredniego połączenia kolejowego z Dzierżoniowem i Wrocławiem czyni Piławę Górną bardzo dobrze skomunikowaną miejscowością z większymi aglomeracjami, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy, spokoju i bliskiego otoczenia gór. 
  

ul. Osiedlowa/Staszica

Budowa: 2022/2023r.

Wysoki standard wykończenia: WINDY, GARAŻE, BALKONY, ZEWNĘTRZNY PARKING, PLAC ZABAW

Powierzchnia mieszkań 40-65 m2 szczegółowy układ mieszkań: https://smdzierzoniow.pl/nowe-mieszkania-w-pilawie-gornej/

Po zakupie mieszkania istnieje możliwość wprowadzania zmian lokatorskich w branżach budowlanej, sanitarnej i elektrycznej co pozwala na idealne dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb,

Wysoki standard wykończenia: tynki gipsowe na ścianach, gładzie gipsowe na sufitach, okna 5-komorowe 3-szybowe, drzwi antywłamaniowe, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania.

DWIE FORMY FINANSOWANIA MIESZKAŃ:

  1. MIESZKANIA KOMERCYJNE (własnościowe) w cenie 5000 zł/m2 brutto, elastyczna forma finansowania - przyszły nabywca decyduje jaką kwotę wpłaca z własnych środków, a na jaką zaciąga kredyt, Ponadto mogą zostać ustalone raty wkładu budowlanego i terminy ich wpłat dogodne dla Kupującego. 

  2. MIESZKANIA LOKATORSKIE (kredytowe) w cenie już od 45 tys. Oferta skierowana od odbiorców nie posiadających zdolności kredytowej. Kredyt zaciąga Spółdzielnia Mieszkaniowa. Przyszły nabywca w ramach wkładu własnego wpłaca 20% wartości mieszkania, pozostała część wartości mieszkania jest spłacana w miesięcznych ratach razem z czynszem przez okres 30 lat z możliwością wcześniejszego wykupu mieszkania na własność.

Szczegółowe informacje dostępne są pod telefonem 74-880-20-38 oraz na stronie internetowej smdzierzoniow.pl

 

Rozmowa z Witoldem Jaskólskim, właścicielem firmy budowlanej JASKÓLSCY - Nie tylko o budownictwie i nowych blokach