Nowa Inwestycja w Dzierżoniowie: Rezydencje Lawendowa

czwartek, 13.6.2024 00:00 8948

Dzierżoniów, jedno z urokliwych miast Dolnego Śląska, zyska nową, prestiżową inwestycję mieszkaniową. Deweloper BNM Sp. z o.o., znany z realizacji inwestycji Małe Wilczyce i Centauris we Wrocławiu, rozpoczął prace nad projektem Rezydencje Lawendowa, który zlokalizowany będzie przy ul. Lawendowej.

Projekt Rezydencje Lawendowa

Inwestycja Rezydencje Lawendowa to ambitne przedsięwzięcie zakładające budowę trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych. Projekt został opracowany przez Nform Pracownia Architektury Paweł Jarosik, gdzie zadbano o każdy detal, by mieszkańcy mogli cieszyć się komfortem i estetyką na najwyższym poziomie. W ramach inwestycji powstanie 59 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38 do 78 m².

Nowoczesne Rozwiązania i Udogodnienia

Rezydencje Lawendowa będzie charakteryzować się nowoczesną architekturą i dużymi przeszkleniami, które zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz. Każdy z budynków będzie sią składał z trzech klatek schodowych wyposażonych w ciche windy, co znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców. Zamontowana przez Dewelopera fotowoltaika wesprze utrzymanie części wspólnych, co znacznie obniży koszty eksploatacji. Deweloper przewidział również parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe.

Komfort i Przyjazne Otoczenie

Deweloper BNM Sp. z o.o. zadbał, aby inwestycja Rezydencje Lawendowa była idealną przestrzenią do życia zarówno dla rodzin, par, singli, jak i osób szukających miejsca na bezpieczną i pewną inwestycję. Mieszkańcy parteru będą mieli do swojej wyłącznej dyspozycji przestronne tarasy i kameralne ogrody, natomiast lokale na wyższych piętrach będą posiadały balkony od strony południowej, co zapewni dodatkową przestrzeń do relaksu. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych dodatkowo zwiększy atrakcyjność tej inwestycji, oferując mieszkańcom możliwość kontaktu z naturą tuż za progiem.

Przedsprzedaż i Korzyści

BNM Sp. z o.o. już teraz prowadzi przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Rezydencje Lawendowa. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu na tym etapie, mogą liczyć na atrakcyjniejsze ceny, co jest dodatkowym atutem dla osób planujących inwestycję w nowoczesne i komfortowe mieszkanie.

Więcej Informacji

Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi inwestycji Rezydencje Lawendowa zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej projektu pod adresem www.rezydencjelawendowa.pl. Na stronie znajdą Państwo pełną ofertę mieszkań, plan inwestycji oraz informacje o deweloperze i postępie prac budowlanych.

Rezydencje Lawendowa to wyjątkowa inwestycja, która z pewnością stanie się jednym z najbardziej pożądanych adresów w Dzierżoniowie. Nowoczesna architektura, komfortowe mieszkania i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że warto zainteresować się tą propozycją już dziś.