Najlepsze widzenie z salonem optycznym GLASS

poniedziałek, 20.9.2021 00:00 1764

W naszym salonie badamy wzrok na najnowocześniejszym na rynku urządzeniu DNEye® i stale uzupełniamy najnowsze kolekcje opraw z największych domów mody.

GLASS to salon optyczny nowej generacji. Jako jedyni w regionie przeprowadzamy badania wzroku w technologii DNEye® PRO, która na rynku jest jak dotąd najbardziej zaawansowana. Stawiamy na to, co pozwali nam badać pacjentów najlepiej jak to tylko możliwe.

Dzięki tej technologii możemy wykonać pomiar oka w 3D. Za pomocą skanera DNEye® w kilka chwil otrzymujemy informację nie tylko o wadzie wzroku, jak ma to miejsce podczas klasycznego badania, ale także na temat m.in.: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania.

Dzięki DNEye® projektujemy soczewki okularowe w sposób, który daje użytkownikowi okularów jak największy komfort widzenia i noszenia opraw.

Po badaniu wykonujemy również dodatkowy pomiar za pomocą urządzenia ImpressionIST®, które wykorzystuje obraz z kamer z dwóch różnych perspektyw. To umożliwia pomiar w wybranych przez klienta oprawach okularowych, zapewniając najdokładniejszy montaż soczewek na podstawie szeregu parametrów, takich jak: rozstaw źrenic, wysokość montażu, zakrzywienie oprawy, kąt pantoskopowy, odległość soczewki od oka.

We wszystkich naszych salonach obowiązuje także promocja na optymalizację DNEye® PRO – do końca września, zamiast 99 zł, jest ona BEZPŁATNA. Dzięki niej pobieramy z DNEye® dane, które uwzględniają aż 7000 punktów pomiarowych z oczu pacjenta.  Pozwala to na wykonanie najbardziej zindywidualizowanych soczewek okularowych na rynku optycznym.

W GLASS znajdziecie też oprawy od najlepszych projektantów największych domów mody, m.in.: Prada, Versace, Marc O’Polo, Burberry Ray-Ban, Tom Ford, Emporio Armani i wiele innych. Dodatkowo, w naszych salonach nie brakuje również polskich marek.

GLASS nowoczesny salon optyczny

Rynek 32, Dzierżoniów

www.glassoptyk.pl

Facebook: GLASSoptyk

Instagram: glassoptyk

Tel. 780 058 717

dzierzoniow@glassoptyk.pl