komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 31 marca 2020

Beniamina, Dobromierza

Muzyka na żywo, wołowina, krafty, wino, konkursy i stand up!

poniedziałek, 24.2.2020 00:00 , odsłony: 8789
kategorie artykułu:

W bielawskiej restauracji Parantela przy Żeromskiego 34 ciągle coś się dzieje i w marcu nie będzie inaczej :) Obserwujcie nas na www.facebook.pl/parantelabielawa żeby zawsze być na bieżąco!

Muzyka na żywo w soboty 7, 14 i 21 marca, czyli w sobotę przed Dniem Kobiet, miesięcznicę walentynek i pierwszą sobotę po starcie kalendarzowej wiosny :) W te dni zagra dla Was Zbyszek Nowacki -  wszechstronnie utalentowany wokalnie i muzycznie gitarzysta z Łodzi - obok jego własnych kompozycji usłyszycie znane każdemu fanowi rockowych klimatów przeboje Simon&Garfunkel, Erica Claptona, the Beatles, Boba Dylana i.. Start o 18.30, zachęcamy do jak najszybszych rezerwacji, wydarzenie ma miejsce w ogrzewanym ogrodzie zimowym z ograniczoną ilością miejsc!

 

W weekendy mamy dla Was od niedawna specjalną, upartą kartę (bo tylko krowa nie zmienia zdania) :)

 Znajdziecie tam steki t-bone, antrykot brazylijski, striploin i kilka innych bardzo interesujących propozycji. To najwyższej jakości mięso przygotuje dla Was nasza szefowa kuchni, która większą miłością od dobrej wołowiny darzy tylko dobre wino..

... którego oczywiście też nie zabraknie ;) Wieczory umilą Wam białe i czerwone wina z lokalnej winnicy Celtica z Sobótki, włoskie wina i prosecco prosto z beczki oraz rzadko spotykane wina bezalkoholowe.

Na tych z Was, którzy preferują piwa, czeka lodówka pełna piw rzemieślniczych, która z reguły co piątek uzupełniana jest nowymi pozycjami. Spróbujecie u nas starannie wyselekcjonowanych, wysoko ocenianych piw z browarów takich jak Trzech Kumpli, Stu Mostów, Profesja, Nepomucen, Piwne Podziemie, Palatum i wielu innych.

Nowym wydarzeniami na ten miesiąc będą:

- Zagadkowy wieczór, czyli znany szerzej z Wielkiej Brytanii wieczór quizowy - zapraszamy we wtorek 17 marca o 18.00 - wydarzenie odbędzie się pod warunkiem zebrania minimum 5 zespołów po maksymalnie 4 uczestników każdy. Każdy z zespołów dostanie kartki, na których w określonym czasie kapitan będzie musiał zapisać odpowiedź na postawione przez prowadzącego quiz pytanie - cała konkurencja potrwa około półtorej godziny, wpisowe wynosi 10 zł. od osoby, zwycięski stolik dostaje 100 zł. rabatu na rachunek, a całe wpisowe przeznaczamy na zbiórkę charytatywną dla znanej Wam już na pewno dobrze Agnieszki Kudyry. Zapraszamy do zapisów osobistych, lub przez Facebooka!

- Noc otwartego mikrofonu 24 marca o 18.00 - Parantela to miejsce tworzone dla Was i przez Was :) noc otwartego mikrofonu to wydarzenie dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił lub postawić kolejne kroki w stand-upie- stwórz maksymalnie dziesięciominutowy program i zapisz się u nas osobiście, telefonicznie lub przez Messengera- to wszystko :) Zapraszamy każdego, kto chciałby zaprezentować swoje autorskie żarty i spostrzeżenia. Wydarzenie odbędzie się pod warunkiem zebrania minimum 5 chętnych i potrwa trochę ponad godzinę- gorąco zapraszamy! Tylko od frekwencji występujących i odwiedzających zależy, czy takie wydarzenia zostaną na stałe w naszym kalendarzu.

Do zobaczenia w Paranteli!

 
poniedziałek, 30.3.2020 14:30
20
piątek, 27.3.2020 19:36
poniedziałek, 30.3.2020 08:00
2
niedziela, 29.3.2020 11:00
7
niedziela, 29.3.2020 03:00
32
sobota, 28.3.2020 23:37
24
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe