Mocniejszy zasięg komórkowy w Bielawie u jednego z operatorów

piątek, 5.7.2019 00:00 7500

Mające miejsce 1 lipca 2019r otwarcie nowego salonu sieci T-Mobile w Bielawie, zlokalizowanego w Galerii Bielawskiej, przyczyniło się bezpośrednio do przeprowadzenia w ostatnim czasie prac modernizacyjnych nadajników operatora, które związane były z wymianą samych nadajników, a tym samym wzmocnieniem zasięgu telefonii oraz znacznym przyspieszeniem internetu mobilnego.

Jak donosi inwestor aktualnie nadajniki wykonane są w najnowszej technologii i udostępniają połączenia w systemie 4G+ (LTE) z funkcją wysokiej jakości rozmów HD Voice.

„Zastosowany system, zwiększa możliwości telefonii komórkowej i burzy dotychczasowe bariery charakterystyczne dla mobilnych łączy. Dostarczamy nową jakość połączeń głosowych iinternetu poprzez maszty telefonii komórkowej, zapewniający kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do dotychczasowej technologii 3G. Zastosowane 4G+ LTE w tym momencie łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. Na ten moment to najstabilniejsze połączenia telefoniczne, najszybszy internet i najlepszy zasięg w Bielawie wśród operatorów, który będziemy stale rozwijać i unowocześniać” – mówi inwestor.

Mapa przedstawia pokrycie zasięgiem w Bielawie. Z uwagi na zmienność naturalnych warunków propagacji fal radiowych,
zależność od typu zabudowy i dynamiczną rozbudowę sieci prezentowany zasięg może ulec zmianie.Mapy Google.

Po więcej szczegółów i zapoznanie się z ofertą operatora zapraszamy Państwa do nowo otwartego salonu sieci T-Mobile !

T-MOBILE
Galeria Bielawska
Ul. 1 Maja 28 – Bielawa
Tel: 698 661 060
Czynne:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 14:00

Zapraszamy !