Mocne rozpoczęcie sezonu przez zawodników IRON BULLS Bielawa

niedziela, 17.2.2019 15:15 2713 3

W dniach 15-16.02 w Bielawie odbył się V Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyło 222 zawodników z 17 klubów z 7 województw oraz Czech.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali zastępca Burmistrza Miasta Bielawa Aleksander Siódmak oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie Marcin Samul.

Medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczał prezes UKS IRON BULLS Bielawa Stanisław Warchoł.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali: Kuba Kutnik SP 10, Bartosz Goryczka SP 10, Michał Łakomski, Klaudia Kutyba, Marcel Śliwiński SP 10, Bartosz Kutyba, Tamara Dorosz SP 10, Joanna Nowak SP 10, Klaudia Smaczyńska SP 10, Sofia Savina SP 10, Patrycja Smaczyńska SP 10, Olimpia Łosyk, Weronika Smaczyńska SP 10, Karolina Kozłowska, Maciej Wilk, Karol Kurbiel SP 10, Antonii Koper GIM 2, Mateusz Smagieł, Franciszek Koper GIM 2, Szymon Werner, Roksana Łosyk, Sandra Moskal, Weronika Stasiek, Nikola Konaszewska, Dorian Smaczyński SP 10.

W ramach zawodów rozegrano również Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorek.

W klasyfikacji generalnej zawodów drużyna UKS IRON BULLS Bielawa zdobyła II miejsce. Natomiast w klasyfikacji Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek III miejsce. .

Wyniki zawodników UKS IRON BULLS Bielawa:

Złote medale zdobyli: Olimpia Łosyk 57kg, Franciszek Koper 55kg, Weronika Smaczyńska 58kg, Bartosz Kutyba 25kg

Srebrne medale zdobyli: Michał Łakomski 38kg, Joanna Nowak 62kgRoksana Łosyk 59kg, Antoni Koper 55kg, Maciej Wilk 68kg, Mateusz Smagieł 85kg.

Brązowe medale zdobyli: Tamara Dorosz 36kg, Sofia Savina 50kg, Patrycja Smaczyńska 54kg, Sandra Moskal 59kg, Nikola Konaszewska 58kg, Klaudia Kutyba 33kg, Weronika Stasiek 42kg.

Zdjęcia dzięki uprzejmości – Mariusza Tyrchy.

Zarząd klubu dziękuje Panu Dariuszowi Spychalskiemu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie za użyczenie hali zawodów.

Podziękowania dla władz miasta Bielawa oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie za pomoc w organizacji zawodów.