komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 18 czerwca 2021

Marka, Elzbiety

MKS 9: pływacy na Mistrzostwach Dolnego Śląska

wtorek, 1.6.2021 09:52 , komentarze: 1 , odsłony: 599
kategorie artykułu:

W dniach 28-29.05.2021 roku we Wrocławiu, na pływalni im. Marka Petrusewicza, odbyły się Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnośląskiego OZP VI Memoriał im. Andrzeja Wernera w pływaniu, na 50m basenie. W zawodach udział wzięło 419 zawodników z 48 klubów. Nasz Klub reprezentowało 21 zawodników, podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala.

Kategoria młodzik 13 lat:

Gaja Kopera wywalczyła brązowy medal na dystansie 50m stylem klasycznym (38,95). Na dystansie 100m stylem grzbietowym (1:26,76) i 50m stylem dowolnym (32,05) zajęła kolejno siódme i ósme miejsce.

Mateusz Pietrewicz na dystansach, 100m stylem grzbietowym (1:19,99), 50m stylem motylkowym (34,57) i 50m stylem dowolnym (31,56) zajął kolejno szóste, siódme i dziesiąte miejsce.

Wiktoria Raszewska na dystansach 50m (32,24) i 100m (1:10,59) stylem dowolnym zajęła dziesiąte i dwunaste miejsce a na dystansie 50m stylem klasycznym (42,89) i  50m stylem motylkowym (37,31) rywalizację zakończyła na dziewiątym i trzynastym miejscu.

Wiktoria Kwiatkowska na dystansach 50m stylem dowolnym (39,01) i 50m stylem klasycznym (52,89) ustanowiła nowe rekordy życiowe.

Patryk Falkowski na dystansach 50m (31,90) i 100m (1:16,21) stylem dowolnym poprawił soje rekordy życiowe.

Hubert Falkowski na dystansach 50m (36,11) i 100m (1:26,39) stylem dowolnym ustanowił nowe rekordy życiowe.

Kategoria młodzik 14 lat:

Igor Wierzbicki zdobył dwa medale, złoty na dystansie 100m stylem dowolnym (59,15) oraz srebrny na dystansie 50m stylem dowolnym (26,41) a dystans 50m stylem motylkowym (29,42) zakończył na czwartym miejscu. W punktacji wielobojowej za dwa najlepsze starty uplasował się na drugim miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Maria Gutkowska na dystansach 50m stylem dowolnym (33,20), 50m stylem klasycznym (43,26) i 50m stylem motylkowym (35,32) poprawiła swoje rekordy życiowe.

Kacper Tatarzyn na dystansach 50m stylem dowolnym (31,35), 50m stylem motylkowym (36,77) i 100m stylem grzbietowym (1:25,36) ustanowił nowe rekordy życiowe.

Kategoria młodzik 15 lat:

Hanna Nawrot na dystansie 50m stylem motylkowym (32,50) zajęła piąte miejsce a na  dystansach 50m (29,78) i 100m (1:06,73) stylem dowolnym zajęła dwa dziesiąte miejsca.

Grondkowska Maja na dystansach 100m (1:30,55) i 50m (39,62) stylem klasycznym zajęła kolejno szóste i siódme miejsce a dystans 50m stylem dowolnym (31,59) zakończyła z nowym rekordem życiowym.

Magdalena Ramilowska na dystansach 50m (31,42) i 100m (1:10,30) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym (34,90) ustanowiła nowe rekordy życiowe.

Kacper Kędzierski na dystansach 50m stylem motylkowym (33,16) i 100m stylem dowolnym (1:07,99) poprawił swoje rekordy życiowe.

Kategoria senior (16 lat i starsi):

Paweł Juraszek zdobył dwa złote medale na dystansach 50m (22,06) i 100m (50,01) stylem dowolnym. W punktacji wielobojowej za dwa najlepsze starty został najlepszym zawodnikiem zawodów.

Krystian Bełtowski na dystansach 50m (25,67) i 100m (56,10) stylem motylkowym oraz 50m stylem dowolnym (27,22) ustanowił nowe rekordy życiowe.

Paulina Porębska na dystansach 50m (29,39) i 100m (1:03,67) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym (31,21) i 50m stylem grzbietowym (33,48) poprawiła swoje rekordy życiowe.

Dominik Pietrewicz na dystansach 50m stylem dowolnym (27,87) i 50m stylem klasycznym (38,14) ustanowił nowe rekordy życiowe.

Miłosz Sztachelek na dystansach 50m (26,81) i 100m (1:01,29) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym (30,25) poprawił swoje rekordy życiowe.

Lateef Hanus na dystansach 50m stylem dowolnym (29,22) i 50m stylem motylkowym (34,14) ustanowił nowe rekordy życiowe.

Aleksandra Wojnowska na dystansach 50m (38,14), 100m (1:20,95) i 200m (2:57,30) stylem grzbietowym oraz 50m stylem dowolnym (33,32) poprawiła swoje rekordy życiowe.

Wiktoria Bejster na dystansie 50m stylem klasycznym (43,54) ustanowiła nowy rekord życiowy.

Uczestnictwo zawodników Klubu w Otwartych Letnich Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego we Wrocławiu zostało współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego oraz Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Wyniki: http://livetiming.pl/contest/36a4d4c1-d0b2-4523-a7b2-2d8993ace448

 

 

Wasze komentarze

Brawo dzieciaki! Brawo Trener!
wtorek, 01.06.2021 13:51 autor: autorka
środa, 16.6.2021 11:00
niedziela, 13.6.2021 23:40
sobota, 12.6.2021 10:35
1
środa, 9.6.2021 13:25
poniedziałek, 7.6.2021 09:00
6
poniedziałek, 7.6.2021 09:00
2
poniedziałek, 7.6.2021 07:55
1
środa, 2.6.2021 09:30
10
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE