Mikołaj na sportowo w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku

niedziela, 4.12.2022 13:45 490 0

2 grudnia 2022r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym uczniowie świętowali mikołajki na sportowo. W  tym dniu zorganizowane zostały 2 turnieje. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonała p.o. dyrektora Agnieszka Gadomska, życząc powodzenia w sportowych zmaganiach i rywalizacji zgodnej z zasadami ,,fair play”.

Celem organizacji zawodów była integracja uczniów klas I-III, popularyzacja gry w zbijaka i unihokeja oraz propagowanie zasady „fair play” i propagowanie aktywności ruchowej ze wzmocnieniem zdrowia i kondycji uczestników. 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ w ZBIJAKA
dla klas I-III 
W turnieju wzięły udział 4 drużyny. W sumie odbyło się 6 meczów, systemem ,,każdy z każdym”. Rozgrywki przebiegały w sympatycznej mikołajkowej atmosferze  pełnej pozytywnej zabawy. Z racji na charakter integracyjny wydarzenia ostatecznie „rywalizacja” zakończyła się następująco:
I  miejsce  - „Renifery”
I  miejsce – „Mikołajki”                 
I miejsce – „Śnieżynki”
I miejsce -  „Prezenty”

MIKOŁAJKOWY  TURNIEJ w UNIHOKEJA
dla klas IV-VIII
W turnieju wzięły udział 3 drużyny, w sumie odbyły się 3 mecze systemem ,,każdy z każdym”. Poziom umiejętności drużyn był wyrównany, nie brakowało emocji do ostatnich sekund meczów. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się następująco:
I  miejsce  - „Mikołajkowa Śmietanka”
II  miejsce – „Mandarynki”                
III miejsce – „Śnieżynki”

  Na zakończenie turniejów odbyły się uroczyste dekoracje uczestników. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy słodki upominek a drużyny pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom turnieju i ich opiekunom za udział w zawodach.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)