komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 27 listopada 2020

Waleriana, Wirgiliusza

Mega promocje z okazji 1. urodzin sklepu SKŻynka [Konkurs - rozstrzygnięcie]

poniedziałek, 26.10.2020 08:00 , odsłony: 5771
kategorie artykułu:

Z okazji 1. urodzin sklep SKŻYNKA w Dzierżoniowie ufundował dla czytelników Doba.pl  5 zestawów podarunkowych, które mogą być także doskonałym prezentem dla NIEJ lub dla NIEGO. Zestaw otrzymają Państwo biorąc udział w konkursie. Szczegóły konkursu pod artykułem.

- W listopadzie ubiegłego roku świętowaliśmy otwarcie sklepu w Dzierżoniowie, 2 lata temu, w Świdnicy. Pomysł na tego typu biznes okazał się strzałem w dziesiątkę a zainteresowanie klientów przerosło moje najśmielsze oczekiwania. - mówi  Krzysztof Żyliński, właściciel sklepów monopolowych SKŻYNKA.-  Okazuje się, że jest całkiem spora grupa ludzi, którzy podobnie jak ja szukają czegoś innego.

Pana Krzysztofa nigdy nie interesowały piwa koncernowe. Od dawna szukał czegoś nowego. Wiele lat temu pewien market jako jedyny w okolicy miał małą półeczkę gdzie można było kupić coś innego - był tam stałym klientem. Poznał takie piwa jak Cornelius, Frater, marki holenderskie, niemieckie i ukraińskie. Zachwycił się różnorodnością piw na świecie i ta pasja pozostała do dziś. Nie dziwi zatem fakt, że postanowił połączyć zainteresowania i biznes otwierając sklepy monopolowe.

Specjalnie z okazji 1 urodzin przygotowaliśmy dla naszych klientów kilka niespodzianek. Pierwsza to aż 20 zestawów wspaniałych piw uwarzonych przez nasz zaprzyjaźniony browar Pivovsky. Pięć zestawów będzie do zdobycia w konkursie na doba.pl a 15 będzie w gratisie dla pierwszych klientów, którzy w dzień naszej rocznicy czyli 7 listopada przyjdą do sklepu, dokonają zakupów za minimum 30 zł i podadzą hasło : "doba". A od 7 do 15 listopada można będzie zakupić przygotowane przez nas zestawy piw w promocyjnych cenach – informuje Krzysztof Żyliński. - Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą wybór odpowiedniego zestawu.  Warto wiedzieć, że na świecie rozróżnia się ok. 120 styli piwnych. W Polsce przed tzw. piwną rewolucją dostępne były trzy – jasne, ciemne i porter. I chociaż piwna rewolucja trwa już u nas od 10 lat, to nadal zdarzają się klienci którzy twierdzą, że lubią piwo, które smakuje jak piwo (w domyśle – koncernowy jasny lager). Oczywiście o gustach się nie dyskutuje i każdemu smakuje co innego, jednak warto poznać inne piwa, by wyrobić sobie własne zdanie na temat trunków spożywanych na całym globie.

W chwili obecnej w ofercie sklepu jest około 600 różnych piw kraftowych i około 100 różnych piw czeskich. Są to zarówno piwa najbardziej znanych browarów, jak na przykład Pinta, Artezan, Alebrowar, Trzech Kumpli czy Wrężel ale mocno promujemy niewielkie, rodzinne browary. Jest w czym wybierać, bo w ubiegłym roku na rynku pojawiło się przeszło 2000 nowych piw!

- Mamy cały przekrój piw, począwszy od bezalkoholowych, poprzez rozmaite pszeniczniaki, witbiery, czy grodziskie, dochodząc do olbrzymiej ilości APA i IPA. Jest też sporo piw leżakowanych w beczkach (BA - barley aged). Są to głównie imperialne stouty, portery i RIS'y, ale rówież braggoty i barley wine'y.  Początkującym polecam je, zwłaszcza, jako ciekawy eksperyment poznawczy, można na przykład kupić dwa, trzy identyczne piwa, które jednakże leżakowały w innych beczkach, na przykład po rumie, po sherry Oloroso, po whisky Laphroaig  czy Bowmore i sprawdzić jak kontakt z taką dębiną zmienił ich smak. Dla wymagających mamy również takie style piwne jak Braggot, Kriek, słone Gose, czy kwaśne Soury. Część z naszych piw jest robione wyłącznie z wody, słodu i chmielu, ale mamy także piwa warzone z rozmaitymi dodatkami, dzięki czemu mają aromaty kwiatowe, owocowe, żywiczne, czy przyprawowe. Na półkach znajdziemy także piwa koncernowe, różnego rodzaju radlery i piwa bezalkoholowe. Myślę, że żaden znawca piwa nie wyjdzie od nas z pustymi rękami – dodaje z dumą Krzysztof Żyliński.  

Jeżeli szukasz nietypowego prezentu na różne okazje odwiedź  Sklep sKŻynka, tutaj na pewno znajdziesz coś ciekawego, nie tylko z gatunku piw.

 

Dzierżoniów

Wrocławska 24

https://www.facebook.com/sKZynka/

 

 

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście "pivo".Wyraz piwo wywodzi się z prasłowiańskiego słowa pivo oznaczającego napitek, napój. Zestawy otrzymują: Renata Jurewicz, Aleksandra Bieniarz, Piotr Piwko, Tomasz Matuszczyk, Jarosław Wąsat. Życzymy smacznego.

 
dzisiaj, 4 godz temu
4
czwartek, 26.11.2020 12:44
piątek, 20.11.2020 08:56
czwartek, 26.11.2020 10:30
5
środa, 25.11.2020 20:14
środa, 25.11.2020 09:59
104
poniedziałek, 16.11.2020 00:00
poniedziałek, 23.11.2020 12:40
3
poniedziałek, 23.11.2020 10:30
12
poniedziałek, 23.11.2020 13:39
2
poniedziałek, 23.11.2020 10:40
poniedziałek, 23.11.2020 09:00
13
niedziela, 22.11.2020 09:40
35
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar