Medalowe żniwo sumitów IRON BULLS Bielawa

wtorek, 22.11.2022 14:50 291 0

W Sobótce w dniach 18-19.11.2022 odbył się Puchar Polski Młodziczek, Młodzików, Kadetek, Kadetów w Sumo.

W zawodach udział brało 200 zawodników z 30 klubów.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali – Nadia Kurcab, Wiktoria Chałada, Lena Statkiewicz, Aleksandra Masalska, Paulina Kucyk, Michał Łakomski, Tymoteusz Wondraszek.

Najlepiej zaprezentowała się Nadia Kurcab, która wywalczyła dwa srebrne medale. Brązowe wywalczyły Wiktoria Chałada, Lena Statkiewicz, Paulina Kucyk. Dwukrotnie na V pozycji zmagania ukończyła Aleksandra Masalska. Na IX pozycjach uplasowali się Michał Łakomski oraz Tymoteusz Wondraszek.

Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych podpiecznych. Jesienny Puchar to już pierwsza eliminacja do udziału w takich zawodach jak Mistrzostwa Europy oraz Świata. W klasyfikacji klubowej nasz klub uplasował się na III pozycji – Stanisław Warchoł

Wyjazd współfinansowany ze środków UM w Bielawie.

Podziękowania dla sponsorów Rem- sen materace, Autoland Bielawa.