Meble na wymiar specjalnie dla Ciebie! Ostroszowicka Fabryka Mebli – nowy właściciel, jakość niezmienna!

poniedziałek, 29.11.2021 00:00 6664

Ostroszowicka Fabryka Mebli istnieje od 1946 roku. Jest uznanym producentem mebli, słynących z wysokiej jakości i trwałości swoich produktów. Podstawą sukcesu są zgromadzone doświadczenia, nowoczesny park maszynowy oraz kwalifikacje pracowników. Znakomici stolarze, konstruktorzy, technicy, montażyści i architekci tworzą zgrany zespół, który przez lata tworzył piękne meble.

Teraz Ostroszowicka Fabryka Mebli ma nowego właściciela. Jest nim rodzinna polska spółka w której posiadaniu znajdują się min. Pebek sp. z o.o., Hotel Fado czy Hotel Park ze Świdnicy.

Posiadany kapitał i doświadczenie w prowadzeniu biznesu gwarantują stabilny rozwój OFM oraz powrót do najlepszych lat świetności.

Już teraz, zapraszamy Państwa do Naszego salonu sprzedaży, w którym znajdą Państwo przepiękne propozycje aranżacji kuchennych. Nasi doświadczeni architekci  zaprojektują wymarzoną kuchnię oraz inne meble do zabudowy, a przygotowane wizualizacje utwierdzą w trafnym wyborze. Na koniec wykwalifikowana kadra montażystów sprawi by wymarzone meble idealnie wkomponowały się w Państwa wnętrza.

OFM to marka i gwarancja jakość potwierdzona dziesiątkami lat doświadczenia!

Od 1 grudnia ponownie będzie otwarty dla Państwa Salon sprzedaży.

Zapraszamy do Ostroszowic, ul. Jodłownicka 4.

UWAGA:

Tylko do końca roku: pomiar i wstępny projekt GRATIS!

Więcej informacji pod nr telefonu 605 221 232    

ZAPRASZAMY!